Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

Stafford House Cambridge Dik Okulu, İngiltere’de uluslararası öğrencilerin dil öğrenmek için tercih ettiği eğitim kurumlarından bir tanesidir. İngiltere dışında Amerika ve Kanada’da da şubeleri bulunan okul 1952 yılında kurulmuştur. Cambridge şehir merkezinde Trinity College yakınlarındaki okulun en önemli özelliği nitelikli eğitim vermesidir. Cambridge şehrinin eğlenceli yaşamını yüksek standartlarda öğrenci merkezli eğitimle bütünleştirmektedir.

Stafford House Cambridge Dil Okulu fiziki manada modern tasarlanmış sınıflara sahiptir. Buna ek olarak akıllı tahta gibi son teknolojilerle eğitim sürecinin daha kaliteli bir şekilde tamamlanması mümkündür. 9 sınıfı ve 135 öğrenci kapasitesi bulunan okul bölgenin en gözde dil okulları arasındadır. Uluslararası öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği okulda farklı dallarda eğitim alabilirsiniz.

Stafford İngiltere Dil Okulu Programları

İngiltere dil okulları arasında bir değerlendirme yapmak istediğinizde hangi dil programını tercih edeceğinizi kararlaştırmanız önemlidir. Bu kapsamda Stafford İngiltere Dil Okulu farklı alternatiflerle dil eğitimi almanıza yardımcı olmaktadır. Aşağıda sıralanan programlar çerçevesinde Stafford House Cambridge Dil Okulu’nda eğitim alabilirsiniz.

  • Genel İngilizce
  • IELTS Sınav Hazırlığı
  • Cambridge Sınav Hazırlığı
  • İş İngilizcesi
  • Akademik İngilizce

Dil programlarının talebe bağlı olarak değişken olduğu bilindiğinden Stafford İngiltere Dil Okulu’nda dönem dönem alternatif dil eğitimleri de sağlanmaktadır. Bu nedenle dil eğitimi almadan önce fırsatları değerlendirerek size uygun bir hizmet almaya odaklanmalısınız.

İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngiltere’de dil okulları arasından bir tercih yapmayı arzu ediyorsanız dil okulu fiyatları konusunda titiz bir değerlendirme yapmanız şart. Bu noktada Stafford İngiltere Dil Okulu fiyatları sunulan eğitim programına bağlı olarak çeşitlilik göstermektedir. Üstelik eğitim süresi ve konaklama gibi ekstra çözümler de dil okulu fiyatları ile alakalı dikkat edilmesi gereken detaylardır.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.