Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

Atlas Malta Dil Okulu, 2018 yılında Malta’da açılmış ve o günden beri profesyonel bir şekilde dil eğitimi veren bir okuldur. Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için son derece uygun olan bu dil okulu, butik bir okuldur. Ancak buna rağmen her yıl onlarca ülkeden binlerce öğrenciye eğitim vermektedir. Atlas Dil Okulu 2003 yılından beri var olan köklü bir kurumdur. Bu noktada yüksek teknolojik sınıfları ve profesyonel öğretmenleri ile dikkat çekmektedir.

Atlas Dil Okulu, Malta’nın Pembroke bölgesinde bulunmaktadır. Okul binası 15 öğrenci kapasiteli 12 sınıftan oluşmaktadır. Okul içerisinde kütüphane, çalışma odaları ve dinlenme alanları bulunmaktadır. Atlas Dil Okulu, hafta içi 3 gün öğleden sonra aktiviteleri düzenlemektedir. Bunun yanı sıra her Cumartesi tüm gün gezi planı oluşturulmaktadır. Bu sayede öğrencilerin hem dillerini geliştirmesi hem de sosyalleşmesi sağlanmaktadır.

Atlas Malta Dil Okulu Programları

Atlas Malta Dil Okulu’nda haftada 20 ders ya da 26 ders olmak üzere çeşitli yoğunluklarda ders imkanları sunulmaktadır. Bu noktada farklı dil kursu programları ile dikkat çeken Atlas Dil Okulu’nu tercih ederek siz de hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Atlas Malta Dil Okulu’nda sunulan kurs programları şu şekildedir:

  • Genel İngilizce
  • Yaz Programları
  • Sınav Hazırlık Kursları
  • Erasmus Hazırlık Kursları
  • Work & Travel Programları

Atlas Malta Dil Okulu Fiyatları

Kaliteli ve nitelikli eğitimi ile ön plana çıkan Atlas Dil Okulları, fiyat konusunda da son derece uygundur. Yıl boyunca birçok indirim ve promosyonların söz konusu olduğu okulun fiyatların eğitim ve konaklama dahil edilebilmektedir. Yukarıdaki programlar doğrultusunda fiyatları araştırabilirsiniz. Bu sayede size en uygun programı seçerek kayıt yaptırabilirsiniz.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.