Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

English Path Malta Dil Okulu, yani EP, Malta’nın bir sahil kasabası olan St. Julians’ta bulunan kaliteli bir dil okuludur. Modern sınıfları bulunan EP Dil Okului terası ile öğrencilerin mükemmel deniz manzarasını izlemelerine olanak tanıyor. English Path Dil Okulu, İngiliz Dili merkezli bir kurumdur. Birleşik Krallık’taki prestijli kolejlerden bir tanesi olan GBS’ye dahildir. Bunun yanı sıra Global Education Group’un da bir parçası olarak bilinmektedir. EP Malta Dil Okulu öğrencileri için ücretsiz sağlık ve seyahat sigortası sunmaktadır.

EP Malta Dil Okulu’nda çalışma becerileri, akademik metinler yazma, sunum, topluluk önünde konuşma, CV yazma atölyesi gibi olanaklar bulunmaktadır. Bunların yanı sıra 12 derslik ve atölye gruplarından oluşan EP Dil Okulu’nda hedeflerinize ulaşma garantisi verilmektedir.

EP Malta Dil Okulu Programları

EP Malta Dil Okulu’nda farklı yaş grupları ve seviye grupları için farklı programlar bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler kendi seviyelerine uygun bir şekilde eğitim alarak kendilerini geliştirebileceklerdir. Bu noktada EP malta Dil Okulu’nda sunulan programlar genel olarak şu şekildedir:

  • Classic Morning
  • Classic Afternoon
  • Semi-intensive Morning
  • Semi-intensive Afternoon
  • Intensive English for Business
  • IELTS
  • Cambridge
  • IELTS Evening

EP Malta Dil Okulu Fiyatları

EP Malta dil okulu fiyatları ile ilgili araştırma yaparken aklınızda bulundurmanız gereken bazı hususlar bulunuyor. Öncelikle dil seviyeniz, alacağınız eğitimin süresi, eğitim dönemi ve alacağınız programa göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra kayıt ücretleri, konaklama, sigorta gibi unsurlar EP Malta Dil Okulu’num fiyatlarının belirlenmesinde önemli bir unsurdur. Siz de bu unsurları göz önünde bulundurarak fiyatlar konusunda bilgi edinerek kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Resimler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.