Malta Dil Okulu Fiyatları

Malta Dil Okulu Fiyatları

Malta dil okulu fiyatları, birçok öğrencinin aklına takılan sorulardan biri.

Her şehrinde bulunan birbirinden prestijli İngilizce dil kurslarının fiyatları, konaklama, eğitim paketi vb. gibi faktörler sayesinde fiyat artışına ya da azalışına sebep olmaktadır.

Malta dil kursu fiyatları, sunduğu eğitim içeriğine göre değişmektedir. Almak istediğiniz dil, seçeceğiniz eğitim içeriği, başvurmak istediğiniz okul, konaklamak istediğiniz yer, gitmek istediğiniz şehir vb. gibi faktörlere göre fiyat performansında değişiklikler yaşanabilir.

Ancak Malta İngilizce kursu fiyatları, diğer ülkelere nazaran çok daha uygun ve avantajlıdır. Ana dillerinden biri de İngilizce olduğu için Malta’da yaşayan herkes İngilizceyi ana dil seviyesinde bilir ve kolay bir şekilde sizinle iletişim kurabilir.

Tam bir Akdeniz ülkesi olduğundan dolayı nüfusu fazla olan bu ülkenin birbirinden güzel şehirleri ve eğitim alanları mevcuttur.

Malta dil okulları hakkında kesin bilgiye ulaşmak için yazımızı okuyabilir, daha fazlası için bizimle birebir iletişim sağlayabilirsiniz.

Malta’da Yaşam

Malta’da yaşam oldukça keyifli bir süreçtir. Bir ada ülkesi olduğundan denizi temiz ve güzeldir. Birçok popüler sahili vardır ve kültürel açıdan da oldukça zengin bir ülkedir.

Akdeniz ülkesi olduğundan dolayı Malta halkı güler yüzlü ve misafirperverdir. Diğer ülkelerden gelen öğrenciler için uyum süreci kolay bir şekilde gerçekleşebilir.

Güneşi bol olan bir ülke olduğu için sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar yapılabilecek birçok aktivite vardır. Hem doğayla iç içe bir hayat sürebilir hem de kalabalığın arasına karışarak Malta’nın gece hayatını keşfedebilirsiniz.

Eğer kültürel aktivitelerden hoşlanıyorsanız bünyesinde bulunan birçok müzeyi de gezebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Akdeniz kültürüne sahip olduğundan dolayı mutfağı da çok çeşitli ve lezzetlidir.

Malta’da yaşam, keyifli bir süreci beraberinde getirdiği için eğitim alırken tatil yapabilme, tüm ülkeyi keşfedebilme gibi birçok fırsatları da size sunar.

Malta’da Yaşam Maliyetleri

Malta’da yaşam maliyetleri için ne kadar kalacağınız, nerede konaklayacağınız gibi etkenlere karar vermek önemlidir. Kısa dönem kalacak öğrenciler daha az bir parayla rahat edebilirken uzun dönem kalacak öğrencilerin bir miktar fazla parayla yolculuk yapmaları güvenlikleri ve konforları açısından daha sağlıklıdır.

Malta, alım gücü yüksek bir ülke olduğundan aşırı pahalı yaşam şartları yoktur. Bu güç sayesinde öğrenciler de rahat edebilir.

Ayrıca Work and Study gibi fırsatlar sayesinde öğrenciler cep harçlıklarını da karşılayabilir ya da birikim yapabilirler. Malta’da yaşam maliyetleri hakkında detaylı bilgi almak için Alfa Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık ile anında iletişime geçebilirsiniz.

Malta’da Konaklama Maliyetleri

Malta’ya İngilizce kursu için gitmek isteyen öğrencilerin bazı konaklama seçenekleri mevcuttur:

 • Dil kursunun sağladığı yurtlar, (tek kişilik ya da çift kişilik)
 • Kısa dönem gidecek öğrenciler için otel kiralama,
 • Ev kiralama,
 • Aile yanı konaklama

Otel ve ev kiralama maliyetleri yurt ve aile yanı konaklama seçeneklerine göre daha pahalıdır. Başka bir ülkeye giden öğrenciler için güvenlik çok önemlidir. Yurtta kalmak isteyen öğrenciler için Malta’daki dil okulları genellikle her şey dahil Malta dil okulu fiyatları kapsamında konaklama hizmetini de kapsar. Bu sayede öğrenciler daha uygun fiyata konaklayarak tasarruf edebilirler.

Malta Work and Study

Malta Work and Study, adından da anlaşılacağı üzere hem dil eğitimi alıp hem de para kazanmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Malta’nın para birimi Euro’dur. Dünyanın en değerli para birimlerinden biri olan Euro, genelde alım gücü yüksek olan ve Avrupa Birliği’nde olan ülkelerin kullandığı bir para birimidir.

Bundan yıllar önce Malta Lirası’nı kullanan Malta, 1 Ocak 2008 tarihinde para birimini Euro olarak değiştirmiştir.

Hem İngilizcelerini geliştirip hem de birikim yapmak isteyen öğrenciler için Work and Study çok mantıklı bir tercihtir.

Haftanın belli saatleri İngilizce eğitim alıp geri kalan zamanda çalışarak öğrenciler hem harçlıklarını çıkarabilir hem de çalıştıkları saatlerde birçok insanla iletişime geçerek İngilizce konuşma pratiklerini geliştirebilirler.

Malta Work and Study fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizdeki iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Malta Dil Eğitimi

Malta dil eğitimi çok çeşitlidir. Öğrenciler diledikleri kişiselleştirilmiş eğitim fırsatlarından yararlanabilirler.

Hiç İngilizce bilmeyen biri temel İngilizce kursu için de Malta’yı tercih edebilirken, ileri İngilizce ya da akademik İngilizce için de bu ülkeye gidebilir.

Malta’da dil eğitimi almak isteyen bir öğrenci dil seviyesini belirledikten sonra Malta’da şöyle bir süreçten geçer:

 • Sizinle aynı seviyede olan öğrencilerle aynı sınıfta olursunuz,
 • Seviyenize göre konular belirlenir,
 • Eğitmenlerin hepsinin ana dili İngilizce olduğu için uyum sağlamanız kolaylaşır,
 • Sürekli İngilizce konuşmak zorunda kalacağınız için başta zorlansanız da kısa bir sürede muhteşem bir İngilizce seviyesine sahip olursunuz,
 • Eğitim devam ettikçe eğitmenlerin öğretim sistemi de farklılık gösterir,
 • Bol bol pratik yaparsınız,
 • Bazı testlere tabi tutularak sertifika almaya hak kazanırsınız.

Malta’da Dil Eğitimi Almanın Ekonomik Avantajları

Diğer İngilizce konuşulan ülkelere göre Malta’da dil eğitimi almanın ekonomik avantajları fazladır. Diğer ülkelere nazaran Malta’da dil eğitimi fiyatları daha ucuzdur. Malta dil kursu fiyatları, ülkenin diğer ülkelere göre (İngiltere, Amerika, Avustralya, Kanada vb.) daha az nüfuslu olması, küçük olması gibi etkenlerden dolayı daha avantajlıdır.

İnsanların aklına Malta gelince İtalya’yla bir bağlantısı olduğu düşünülse de doğru değildir. İtalya etkisinde olduğu bilinse de Malta ayrı bir ülkedir ve İngilizce ana dilidir. Yani, Malta’ya giden öğrenciler herkesle rahatlıkla İngilizce konuşabilir.

Malta İngilizce kursu fiyatlarının yanı sıra konaklama ve diğer hizmetler de ucuzdur. İngiltere ya da Amerika gibi ülkeler yoğun nüfusu ve çeşitli alanlarından dolayı daha pahalıdır ama Malta için bu durum farklıdır. Tatil ülkesi olduğundan dolayı genelde yazın yoğun olan bu ülke, turistik faktörlerden dolayı ekonomik anlamda daha avantajlı seçenekler sunar.

Malta Dil Okulu Fiyatları 2024

Malta dil okulu fiyatları, birçok faktöre göre değişmektedir. Eğitim konusu, kalacak yer, yeme-içme paketleri ve diğer ek hizmetler de hesaplandığı zaman fiyatlarda artış ya da azalış görmek mümkündür. Ancak öğrenciler Malta dil okulu fiyatları 2024 fırsatları sayesinde erken kayıt ya da grup indirimlerinden yararlanabilirler. Fiyat indirimi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız Alfa Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

EC Malta Dil Okulu Fiyatları

EC dil okulları, birçok ülkede şubesi bulunan bir kurumdur. Bu şubelerden biri de Malta’da bulunur. Ana dili İngilizce olan Malta, eğitim seçenekleriyle öğrencilerin gözdesi haline gelmiştir. EC Malta dil okulu fiyatları 2024 paketleri aşağıdaki tabloda verilmiştir:

4 Hafta Dil Okulu + 4 Hafta konaklama: 1536 Euro

8 Hafta Dil Okulu + 8 Hafta konaklama: 3072 Euro

12 Hafta Dil Okulu + 12 Hafta Konaklama: 4314 Euro

24 Hafta Dil Okulu + 24 Hafta Konaklama: 8376  Euro

IELS Malta Dil Okulu Fiyatları

IELS, yıllardır birçok öğrenciye İngilizce öğreterek onların hem gündelik hem de ileri İngilizcelerini geliştirmelerine yardımcı olmuş, donanımlı bir dil okuludur. Malta’da bulunan şubesi de oldukça popülerdir. IELS Malta dil okulu fiyatları 2024 listesi için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz:

4 Hafta Dil Okulu + 4 Hafta konaklama: 1304 Euro

8 Hafta Dil Okulu + 8 Hafta konaklama: 2516 Euro

12 Hafta Dil Okulu + 12 Hafta Konaklama: 3728 Euro

24 Hafta Dil Okulu + 24 Hafta Konaklama: 7364 Euro

ESE Malta Dil Okulu Fiyatları

Bir diğer dil okullarından biri de ESE dil okuludur. Yenilikçi ve donanımlı dil okulu, Malta’da bulunur ve her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapar. ESE Malta dil okulu fiyatları 2024 listesi aşağıdaki gibidir:

4 Hafta Dil Okulu + 4 Hafta konaklama: 2720 Euro

8 Hafta Dil Okulu + 8 Hafta konaklama: 3160 Euro

12 Hafta Dil Okulu + 12 Hafta Konaklama: 4050 Euro

24 Hafta Dil Okulu + 24 Hafta Konaklama: 7470 Euro

EP Malta Dil Okulu Fiyatları

Tıpkı diğer dil okullarında olduğu gibi, EP Malta dil okulu da birçok şubesi olan, oldukça popüler bir kurumdur. Ana dili İngilizce olan eğitmenleri sayesinde öğrenciler sürekli İngilizce konuşarak hızlı bir şekilde dinleme, konuşma, okuduğunu anlama gibi becerilerini geliştirebilir. EP Malta dil okulu fiyatları 2024 listesini sizler için hazırladık:

4 Hafta Dil Okulu + 4 Hafta konaklama: 1822 Euro

8 Hafta Dil Okulu + 8 Hafta konaklama: 3519 Euro

12 Hafta Dil Okulu + 12 Hafta Konaklama: 4976 Euro

24 Hafta Dil Okulu + 24 Hafta Konaklama: 8393 Euro

Atlas Malta Dil Okulu Fiyatları

Listemizdeki okullardan biri de ATLAS Malta dil okulu. İngilizce konuşulan ülkelerde şubeleri olan ATLAS dil okulu, özelleştirilmiş eğitimleri sayesinde oldukça tercih edilen bir dil okuludur. ATLAS Malta dil okulu fiyatları 2024 listesi aşağıdaki tabloda verilmiştir:

4 Hafta Dil Okulu + 4 Hafta konaklama: 1660 Euro

8 Hafta Dil Okulu + 8 Hafta konaklama: 3320 Euro

12 Hafta Dil Okulu + 12 Hafta Konaklama: 4380 Euro

24 Hafta Dil Okulu + 24 Hafta Konaklama: 7440 Euro

En Ucuz Malta Dil Okulları için Tercihiniz: Alfa Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık

Alfa Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık, yıllardır eğitim ve danışmanlık sektöründe bulunan, inovatif, modern ve gelişmeye açık bir şirkettir. Deneyimli eğitim danışmanları sayesinde binlerce öğrenciyi istedikleri ülkelere göndermekle kalmayıp, onların bireysel taleplerine de destek veren bir kuruluştur.

En ucuz Malta dil okulları, konaklama hizmetleri ve özelleştirilmiş birçok seçeneğiyle Alfa Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık ile dilediğiniz an iletişime geçebilir, dilerseniz ofisi ziyaret ederek yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.