İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngiltere Dil Okulu Fiyatları

Siz de İngiltere’ye giderek hem hayal ülkesini keşfetmek hem de İngilizce öğrenmek istemez misiniz? İngiltere dil okulu fiyatları ile ilgili bilgilere aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Her yıl göç alan İngiltere, Büyük Britanya’da bulunan bir ülkedir. Dört mevsim yağmuruyla, tarihi sokakları, çeşitli kültürel aktiviteleriyle bilinmesinin yanı sıra dünyanın en başarılı üniversite ve dil okullarına da ev sahipliği yapar.

Milyonların konuştuğu İngilizceye olan ihtiyaç asla bitmiyor. Şüphesizdir ki hem iş hem de eğitim çağındaki insanların öğrenmeleri zorunlu olduğu bir dil İngilizce. İşte siz de İngilizceyi yerinde öğrenip tıpkı ana diliniz gibi konuşmak istiyorsanız İngiltere dil okulları harika bir fırsat!

İngiltere’de Dil Eğitimi Avantajı

Kırmızı telefon kulübeleri, Big Ben’i, Harry Potter’ın merkezi ve birçok insanın hayali olan İngiltere, ana dili İngilizce olan, hatta İngilizcenin ana merkezi olan bir ülkedir. Başkenti Londra’dır. Hem eğitim hem de kariyer fırsatları bol, sanılanın aksine insanı kibar ve her sokağı kültür kokan bu ülke, İngilizce öğrenmek isteyen herkesi sevgi ve hoşgörüyle karşılar.

Sadece dil okulu için değil, gezmek, üniversite okumak ya da çalışmak için de tercih edilir. İngiltere, İngilizce dil kursuna gitmek isteyen öğrenciler için muhteşem bir ülkedir.

İngiltere’de dil eğitimi fırsatı, sandığınızdan daha kolay, Alfa Eğitim ve Danışmanlık’la daha hızlı ve güvenli bir yolculuktur. Sular seller gibi İngilizce konuşmak ve bunu hayatının her alanında (akademi, günlük, kariyer vb.) kullanmak isteyen herkes için birbirinden avantajlı eğitim içeriklerimiz mevcuttur!

İngiltere’de Dil Eğitimi Almanın Avantajları Nelerdir?

İngiltere’ye ya da başka bir ülkeye giderek İngilizceyi öğrenmek, kendi kendine İngilizce öğrenmekten daha kolay ve birçok avantajı da beraberinde getiren bir süreçtir.

 • İngiltere’ye giderek yalnızca İngilizce konuşan insanların arasına karışırsınız. Bu sayede Türkçe konuşmak yerine sadece İngilizce konuşarak anlama ve konuşma kabiliyetlerinizi inanılmaz derecede geliştirebilir, herkesin anlamakta zorlandığı o İngiliz aksanını çok iyi bir şekilde anlayabilirsiniz.
 • Tıpkı sizin gibi İngilizce öğrenme amacıyla İngiltere’ye giden öğrencilerle sürekli pratik yapabilir, bunun yanı sıra arkadaşlık ilişkilerinizi ilerletebilirsiniz.
 • İngiltere hem kültürü hem de tarihiyle muhteşem bir ülkedir. İngiltere’de yaşayarak her yeri gezebilir, İngiliz kültürüne hâkim olabilirsiniz.
 • Kariyer bağlamında bağlantılarınızı genişleterek ileride İngiltere’ye tamamen taşınabilmenin yollarını edinebilirsiniz.
 • İngiltere’nin yerlileriyle tanışıp arkadaş olarak ömür boyu arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi daha sayabileceğimiz birçok avantaj vardır. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, Alfa Eğitim ve Danışmanlık yanınızda!

İngiltere Dil Eğitimi Ücretleri Hakkında Bilgi Sahibi Olun!

İngiltere dil eğitimi ücretleri, dil okulunun sağladığı eğitim içeriği, kursun süresi, kullanılan materyal, dil okulunun konumu, tercih edilen İngilizce kursu vb. gibi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir.

Özellikle kurs süresi önemli bir faktördür. İngiltere, dil eğitimi verirken farklı yöntemleri kullanan bir ülkedir. Mesela, bir öğrenci İngiltere’de yalnızca bir ay kalmak istiyorsa İngiltere 1 aylık dil okulu fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirken, biraz daha uzun kalmak isteyen bir öğrenci İngiltere 3 aylık dil okulu fiyatlarını araştırabilir, ya da altı ay kalmak isteyen bir öğrenci, İngiltere 6 ay dil okulu fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir.

Yani ücretlendirme politikası tamamen öğrencinin hedeflerine ve isteklerine göre değişkenlik gösterir. İngiltere dil okulu fiyatları 2024 seçenekleri ve genel İngiltere okul fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve fiyat faktörleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Dil Okulu Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm dil okullarında olduğu gibi, İngiltere dil okulu fiyatlarını etkileyen faktörler de vardır. Bunlar:

 • Okulun konumu. (Başkent Londra’da bulunan bir okul bir tık daha pahalı olabilirken, İngiltere’nin başka bir şehrindeki dil okulu bir tık daha ucuz olabilir.)
 • Eğitim içeriği. (Hangi tip İngilizce eğitimi almak istediğiniz, eğitimin süresi vb. gibi faktörler örnek verilebilir.)
 • Konaklama. (İngiltere hükümeti, öğrencilerin güvenliği için mutlaka konaklama olanaklarına oldukça önem verir. Çoğu dil okulunun kendine ait öğrenci yurdu vardır. Bunun dışında dilerseniz otelde de kalabilir, aile yanı konaklamayı seçebilir ya da ev kiralayabilirsiniz.)
 • Yeme-içme. (Konaklamanın yanı sıra sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği gibi seçeneklerden de yararlanmak istiyorsanız fiyatlarda değişkenlik olabilir. Bu, tamamen sizin tercihinize bağlıdır.)

İngiltere’de dil okulu fiyatları, yukarıda sıraladığımız etkenlere göre değişkenlik göstermektedir.

İngiltere Dil Okulları Konaklama Fiyatları

İngiltere dil okulları konaklama fiyatları öğrencinin hangi konaklama seçeneğini değerlendirmek istediğine göre değişir.

 • Tek kişilik yurt odası,
 • Paylaşımlı yurt odası,
 • Aile yanı konaklama,
 • Otelde konaklama,
 • Kısa dönem daire kiralama vb.

Gibi seçeneklerden birini seçebilirsiniz. Tek kişilik yurt odası, otel ve daire kiralama gibi seçenekler paylaşımlı oda ve aile yanı konaklamaya göre daha pahalıdır.

İngiltere, öğrencilerin tasarruf edebilmesi için her şey dahil paket ya da eğitim + konaklama paketleri sunarak hem eğitim sürecini hem de konaklama seçeneğini bir anda halledip öğrencisini güvende tutmayı amaçlayan bir ülkedir.

İngiltere’nin En Uygun Fiyatlı Dil Okulları

İngiltere’nin en uygun fiyatlı dil okulları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen öğrencilerimize söylemek isteriz ki, her ne kadar İngiltere pahalı bir ülke olsa da birbirinden çeşitli uygun fiyatlı dil okuluna ev sahipliği yapan bir ülkedir.

İngiltere İngilizce kursu fiyatlarını öğrenmek için bizimle direkt iletişime geçebilir, erken rezervasyon yaptırarak tasarruf edebilirsiniz.

2024 İngiltere Dil Okulu Fiyatları

Öğrencilerimiz en merak ettiği sorulardan biri, 2024 İngiltere dil okulu fiyatları. Her ne kadar yurt dışına gitmek maliyetli bir işmiş gibi görünse de aslında dil okulu aracılığıyla İngiltere’ye gitmek isteyen öğrenciler için durum daha da kolay!

Alfa Eğitim ve Danışmanlık olarak biz, 2024 İngiltere dil okulu fiyatları hakkında kesin bilgi sahibi olmak isteyen öğrencilerimiz için anlaşmalı olduğumuz okulların 2024 eğitim fiyatlarını sizler için derledik ve paylaştık.

Fiyatlar ve diğer her şey hakkında bilgi sahibi olmak isteyen öğrencilerimiz bizi arayabilir, dilerlerse ofisimizi ziyaret ederek deneyimli danışmanlarımızla birebir görüşme gerçekleştirerek hayallerine adım atabilirler.

İngiltere Dil Okulları Kampanyaları Hakkında Bilgi Sahibi Olun

İngilizcenin asıl ülkesi İngiltere’dir. Bu sebepten dolayı İngiltere yılın her anı İngilizce öğrenmek isteyen öğrencileri için birçok dil okulu fırsatı sunar. Eğer siz de İngilizceyi tıpkı bir İngiliz kadar iyi bilmek, ana diliniz gibi konuşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek İngiltere dil okulları kampanyaları ve İngiltere dil okulu fiyatları hakkında bilgi sahibi olun. Yalnızca eğitim fiyatlarını değil, her şey dahil İngiltere dil okulu fiyatları hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz.

EC İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngiltere’nin Londra, Manchester, Bristol ve Brighton gibi şehirlerinde birbirinden donanımlı ve modern eğitim kurumları bulunan EC İngiltere dil okulu, birbirinden avantajlı kampanyaları sayesinde her ülkeden öğrencilerine kapısını açıyor. EC İngiltere dil okulu fiyatları 2024’e özel indirimlerini sizler için aşağıda sıraladık:

8 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 2100 GBP

Haftalık 30 Ders: 2548 GBP

 

8 Hafta Dil Okulu (Brighton)

Haftalık 20 Ders: 1988 GBP

Haftalık 30 Ders: 2492 GBP

 

8 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 1932 GBP

Haftalık 30 Ders: 2436 GBP

 

8 Hafta Dil Okulu (Bristol)

Haftalık 20 Ders: 1932 GBP

Haftalık 30 Ders: 2408 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 2814 GBP

Haftalık 30 Ders: 3486 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Brighton)

Haftalık 20 Ders: 2604 GBP

Haftalık 30 Ders: 3150 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 2604 GBP

Haftalık 30 Ders: 3024 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Bristol)

Haftalık 20 Ders: 2352 GBP

Haftalık 30 Ders: 2940 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 5040 GBP

Haftalık 30 Ders: 6048 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Brighton)

Haftalık 20 Ders: 4452 GBP

Haftalık 30 Ders: 5544 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 4284 GBP

Haftalık 30 Ders: 5208 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Bristol)

Haftalık 20 Ders: 4452 GBP

Haftalık 30 Ders: 5460 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 7560 GBP

Haftalık 30 Ders: 9072 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Brighton)

Haftalık 20 Ders: 6678 GBP

Haftalık 30 Ders: 8316 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 6426 GBP

Haftalık 30 Ders: 7812 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Bristol)

Haftalık 20 Ders: 6678 GBP

Haftalık 30 Ders: 8190 GBP

ST. Giles İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngiltere’nin Londra, Brighton, Eastbourne vb. gibi şehirlerinde bulunan ST. GILES İngiltere dil okulu, tıpkı diğer dil okulları gibi oldukça prestijli bir okul olarak bilinir. ST. GILES İngiltere dil okulu fiyatları 2024 avantajlarını aşağıya sizin için sıraladık:

8 Hafta Dil Okulu (Londra Merkez)

Haftalık 20 Ders: 1870 GBP

Haftalık 20 Ders Öğlen Programı: 1405 GBP

Haftalık 28 Ders: 2308 GBP

 

8 Hafta Dil Okulu (Londra Highgate)

Haftalık 20 Ders: 1719 GBP

Haftalık 20 Ders Öğlen Programı: 1288 GBP

Haftalık 28 Ders: 2189 GBP

 

8 Hafta Dil Okulu (Brighton)

Haftalık 20 Ders: 1814 GBP

Haftalık 20 Ders Öğlen Programı: 1360 GBP

Haftalık 28 Ders: 2307 GBP

 

8 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 1775 GBP

Haftalık 20 Ders Öğlen Programı: 1332 GBP

Haftalık 28 Ders: 2262 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Londra Merkez)

Haftalık 20 Ders: 2637 GBP

Haftalık 20 Ders Öğlen Programı: 1982 GBP

Haftalık 28 Ders: 3360 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Londra Highgate)

Haftalık 20 Ders: 2427 GBP

Haftalık 20 Ders Öğlen Programı: 1822 GBP

Haftalık 28 Ders: 3091 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Brighton)

Haftalık 20 Ders: 2562 GBP

Haftalık 20 Ders Öğlen Programı: 1915 GBP

Haftalık 28 Ders: 3259 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 2503 GBP

Haftalık 20 Ders Öğlen Programı: 1881 GBP

Haftalık 28 Ders: 3192 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Londra Merkez)

Haftalık 20 Ders: 4636 GBP

Haftalık 20 Ders Öğlen Programı: 3712 GBP

Haftalık 28 Ders: 5712 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Londra Highgate)

Haftalık 20 Ders: 4267 GBP

Haftalık 20 Ders Öğlen Programı: 3427 GBP

Haftalık 28 Ders: 5258 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Brighton)

Haftalık 20 Ders: 4502 GBP

Haftalık 20 Ders Öğlen Programı: 3612 GBP

Haftalık 28 Ders: 5544 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 4418 GBP

Haftalık 20 Ders Öğlen Programı: 3528 GBP

Haftalık 28 Ders: 5426 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Londra Merkez)

Haftalık 20 Ders: 6955 GBP

Haftalık 20 Ders Öğlen Programı: 5569 GBP

Haftalık 28 Ders: 8568 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Londra Highgate)

Haftalık 20 Ders: 6400 GBP

Haftalık 20 Ders Öğlen Programı: 5140 GBP

Haftalık 28 Ders: 7887 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Brighton)

Haftalık 20 Ders: 6753 GBP

Haftalık 20 Ders Öğlen Programı: 5418 GBP

Haftalık 28 Ders: 8316 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 6627 GBP

Haftalık 20 Ders Öğlen Programı: 5292 GBP

Haftalık 28 Ders: 8139 GBP

Kaplan International İngiltere Dil Okulu Fiyatları

Yalnızca İngiltere’de değil, dünya genelinde de birçok dil okuluna ev sahipliği yapan Kaplan International Dil Okulu, yıllardır dil öğrenimine hizmet veren bir eğitim kurumudur. Kaplan International, İngiltere’nin Londra, Manchester, Liverpool, Bournemouth, Cambridge, Edinburgh, Oxford, Salisbury, Torquay vb. gibi birçok şehrinde bulunur. Kaplan International İngiltere dil okulu fiyatları 2024 listesiyse aşağıdaki gibidir:

8 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 2100 GBP

Haftalık 20 + 7 Ders: 2310 GBP

Haftalık 20 + 8 + 7 Ders: 2700 GBP

 

8 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 1830 GBP

Haftalık 20 + 7 Ders: 1980 GBP

Haftalık 20 + 8 + 7 Ders: 2280 GBP

 

8 Hafta Dil Okulu (Oxford)

Haftalık 20 Ders: 1920 GBP

Haftalık 20 + 7 Ders: 2070 GBP

Haftalık 20 + 8 + 7 Ders: 2430 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 2880 GBP

Haftalık 20 + 7 Ders: 3105 GBP

Haftalık 20 + 8 + 7 Ders: 3645 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 2475 GBP

Haftalık 20 + 7 Ders: 2655 GBP

Haftalık 20 + 8 + 7 Ders: 3105 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Oxford)

Haftalık 20 Ders: 2565 GBP

Haftalık 20 + 7 Ders: 2790 GBP

Haftalık 20 + 8 + 7 Ders: 3285 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 4950 GBP

Haftalık 20 + 7 Ders: 5400 GBP

Haftalık 20 + 8 + 7 Ders: 6210 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 4140 GBP

Haftalık 20 + 7 Ders: 4500 GBP

Haftalık 20 + 8 + 7 Ders: 5310 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Oxford)

Haftalık 20 Ders: 4410 GBP

Haftalık 20 + 7 Ders: 4770 GBP

Haftalık 20 + 8 + 7 Ders: 5580 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 7425 GBP

Haftalık 20 + 7 Ders: 8100 GBP

Haftalık 20 + 8 + 7 Ders: 9315 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 6210 GBP

Haftalık 20 + 7 Ders: 6750 GBP

Haftalık 20 + 8 + 7 Ders: 7965 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Oxford)

Haftalık 20 Ders: 6615 GBP

Haftalık 20 + 7 Ders: 7155 GBP

Haftalık 20 + 8 + 7 Ders: 8370 GBP

LSI İngiltere Dil Okulu Fiyatları

Brighton, Cambridge ve Londra’nın göbeğinde bulunan LSI İngiltere dil okulu, milyonların başvurduğu ve diledikleri sonucu aldıkları bir dil okulu. Tıpkı diğer dil okullarında olduğu gibi, LSI dil okulu da öğrencilerinin hedeflerine göre ana dili İngilizce olan eğitmenlerden İngilizce eğitimi alabileceği bir dil okuludur. LSI İngiltere dil okulu fiyatları 2024 listesini aşağıda sizin için sıraladık:

8 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 1638 GBP

Haftalık 24 Ders: 1872 GBP

Haftalık 30 Ders: 2028 GBP

 

8 Hafta Dil Okulu (Brighton)

Haftalık 20 Ders: 1638 GBP

Haftalık 24 Ders: 1872 GBP

Haftalık 30 Ders: 2028 GBP

8 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 1638 GBP

Haftalık 24 Ders: 1872 GBP

Haftalık 30 Ders: 2028 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 2340 GBP

Haftalık 24 Ders: 2652 GBP

Haftalık 30 Ders: 2886 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Brighton)

Haftalık 20 Ders: 2340 GBP

Haftalık 24 Ders: 2652 GBP

Haftalık 30 Ders: 2886 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 2340 GBP

Haftalık 24 Ders: 2652 GBP

Haftalık 30 Ders: 2886 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 4368 GBP

Haftalık 24 Ders: 4758 GBP

Haftalık 30 Ders: 5148 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Brighton)

Haftalık 20 Ders: 4368 GBP

Haftalık 24 Ders: 4758 GBP

Haftalık 30 Ders: 5148 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 4368 GBP

Haftalık 24 Ders: 4758 GBP

Haftalık 30 Ders: 5148 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 6552 GBP

Haftalık 24 Ders: 7137 GBP

Haftalık 30 Ders: 7722 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Brighton)

Haftalık 20 Ders: 6552 GBP

Haftalık 24 Ders: 7137 GBP

Haftalık 30 Ders: 7722 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 6552 GBP

Haftalık 24 Ders: 7137 GBP

Haftalık 30 Ders: 7722 GBP

Oxford International İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngiltere’nin en gözde eğitim yerlerinden biri de şüphesiz ki Oxford’dur. Oxford, Londra ve Brighton’da şubeleri bulunan Oxford International Dil Okulu, İngilizce öğrenmek isteyen herkes için birbirinden avantajlı eğitim imkanları sunmaktadır. Bu imkanlardan yararlanmak ve dil öğrenmenin yanı sıra İngiltere’yi keşfetmek istiyorsanız Oxford International İngiltere dil okulu fiyatları 2024 tablosunu aşağıda görebilirsiniz:

8 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 1912 GBP

Haftalık 30 Ders: 2432 GBP

Haftalık 40 Ders: 2856 GBP

 

8 Hafta Dil Okulu (Brighton)

Haftalık 20 Ders: 1704 GBP

Haftalık 24 Ders: 2160 GBP

Haftalık 30 Ders: 2592 GBP

 

8 Hafta Dil Okulu (Oxford)

Haftalık 20 Ders: 1736 GBP

Haftalık 24 Ders: 2200 GBP

Haftalık 30 Ders: 2648 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 2568 GBP

Haftalık 30 Ders: 3204 GBP

Haftalık 40 Ders: 3900 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Brighton)

Haftalık 20 Ders: 2292 GBP

Haftalık 24 Ders: 2868 GBP

Haftalık 30 Ders: 3516 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Oxford)

Haftalık 20 Ders: 2328 GBP

Haftalık 24 Ders: 2964 GBP

Haftalık 30 Ders: 3588 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 4584 GBP

Haftalık 30 Ders: 5568 GBP

Haftalık 40 Ders: 7176 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Brighton)

Haftalık 20 Ders: 4080 GBP

Haftalık 24 Ders: 4920 GBP

Haftalık 30 Ders: 6336 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Oxford)

Haftalık 20 Ders: 4128 GBP

Haftalık 24 Ders: 5064 GBP

Haftalık 30 Ders: 6408 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 6876 GBP

Haftalık 30 Ders: 8352 GBP

Haftalık 40 Ders: 10764 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Brighton)

Haftalık 20 Ders: 6120 GBP

Haftalık 24 Ders: 7380 GBP

Haftalık 30 Ders: 9504 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Oxford)

Haftalık 20 Ders: 6192 GBP

Haftalık 24 Ders: 7569 GBP

Haftalık 30 Ders: 9612 GBP

Sttaford House İngiltere Dil Okulu Fiyatları

8 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 2076 GBP

Haftalık 25 Ders: 2460 GBP

Haftalık 30 Ders: 2622 GBP

 

8 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 1860 GBP

Haftalık 25 Ders: 2208 GBP

Haftalık 30 Ders: 2364 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 2916 GBP

Haftalık 25 Ders: 3303 GBP

Haftalık 30 Ders: 3546 GBP

 

12 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 2601 GBP

Haftalık 25 Ders: 2934 GBP

Haftalık 30 Ders: 3168 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 5058 GBP

Haftalık 25 Ders: 5742 GBP

Haftalık 30 Ders: 6030 GBP

 

24 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 4536 GBP

Haftalık 25 Ders: 5112 GBP

Haftalık 30 Ders: 5382 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Londra)

Haftalık 20 Ders: 7587 GBP

Haftalık 25 Ders: 8613 GBP

Haftalık 30 Ders: 9045 GBP

 

36 Hafta Dil Okulu (Cambridge)

Haftalık 20 Ders: 6804 GBP

Haftalık 25 Ders: 7668 GBP

Haftalık 30 Ders: 8073 GBP