Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

IELS Malta Dil Okulu, 35 yılı aşkın süredir dil eğitimi konusunda başarılı hizmetler vermektedir. Malta’nın en büyük dil okullarından bir tanesi olması sayesinde öğrencilerin modern bir eğitim anlayışından faydalanmasını sağlamaktadır. Üstelik modern bir hizmet binasının bulunması ve üç kıtayı kapsayan bir zincir olan LAL Grup bünyesinde bulunması da eğitim standartları konusunda oldukça önemli ipuçları vermektedir. FELTOM’un kurucu üyesi ve ALTO’nun tam üyesi konumundaki IELS Malta Dil Okulu 20’yi aşkın İngilizce dil kursu sayesinde öğrencilerin gelecek hayallerini daha başarılı bir şekilde tasarlamalarını sağlar.

Bünyesinde yaklaşık 150 öğretmen bulunan IELS Malta Dil Okulu, Gozo Adası’nda hizmet vermektedir. Malta’nın günlük koşuşturmasından uzak bir noktada bulunan okul aynı zamanda öğrenciler için kültürel farklılıkları keşfetme noktasında oldukça değerli bir alternatif olarak dikkat çekmektedir. İnteraktif eğitim, canlı sosyal yaşantı ve çok daha fazlası için siz de Malta’da IELS Dil Okulu ayrıcalıklarını değerlendirmeye başlamalısınız.

IELS Malta Dil Okulu Programları

IELS Malta Dil Okulu ile farklı eğitim seçeneklerinden bir tanesini değerlendirerek siz de Malta’da dil okulu ayrıcalıklarını değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Özellikle de kariyerinizi planlama konusunda çok özel birer alternatif sunan kurslarla siz de yaşamınızı daha kaliteli bir noktaya taşıyabilirsiniz. İşte İngilizce dil eğitimi konusunda tercih edebileceğiniz kurslar!

  • Genel İngilizce Kursları
  • Yoğun İngilizce Kursları
  • İş İngilizcesi Kursları
  • Özel Dersler
  • Sınav Hazırlık Kursları
  • Teacher Training Kursları
  • Çocuklar için Yaz Okulları

Malta Dil Okulu Fiyatları

Malta dil okulu fiyatları dünyanın farklı ülkelerinde olduğu gibi Malta’da da benzer yaklaşımlarla belirlenmektedir. Bu çerçevede programın türü, süresi ve eğitim kalitesi Malta’da dil eğitimi ile alakalı fiyatları belirler. Size en uygun programı seçerek kusursuz bir eğitime kapı aralayabilirsiniz.

Resimler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.