Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

St. Giles İngiltere Dil Okulu, 1955 yılında Paul Lindsay ve Diana Lindsay tarafından Londra merkezli olarak kurulmuştur. Yaklaşık 70 yıllık tarihi olan bu dil okulu kaliteli eğitim anlayışını öne çıkarırken aynı zamanda yurtdışı eğitim anlayışını da sürdürmektedir. İngiltere’de bulunan şubelerinin yanında Amerika ve Kanada’da da öğrencilerin dil öğrenme taleplerine cevap vermektedir. Bu kapsamda dünyanın en prestijli ve büyük dil okulları arasında yerini almıştır.

St. Giles İngiltere Dil Okulu, 100 ülkeden binlerce öğrencinin ilgi gösterdiği bir merkez niteliğindedir. Bütün öğrencilerin bütçesine uygun bir seçenek olarak dikkatleri çeken dil okulu gerek fiziki standartları gerekse de eğitmenlerinin kalitesi noktasında öne çıkmaktadır. 2006 yılında dünyanın en kaliteli okulu unvanını kazanan St. Giles İngiltere Dil Okulu bu özelliğiyle hemen her öğrencinin eğitim almak istediği dil okullarındadır. Üstelik British Council tarafından akredite edilmesi de dil okulunun kalitesini kanıtlamaktadır.

St. Giles İngiltere Dil Okulu Programları

St. Giles International Dil Okulu, öğrencilerin farklı dil eğitimi taleplerine cevap verir. Bu bağlamda ihtiyaca, yaşa ve deneyime göre esnek dil eğitimleri sayesinde kurslar planlanmaktadır. Hedeflere en kısa sürede ulaşmayı sağlayacak olan St. Giles İngiltere Dil Okulları şu programlarla kaliteli hizmet sağlar.

  • Genel İngilizce
  • Özel Amaçlarla İngilizce Eğitimi
  • Aile Kursları
  • Çocuklar için Yaz Kursları
  • Sınav Hazırlık Kursları

Siz de yukarıdaki kurslardan birini tercih ederek St. Giles İngiltere Dil Okulu ayrıcalıklarını değerlendirmeye başlamalısınız. Bu kapsamda size en uygun kurs programını belirleyerek eğitim alma anlayışını değerlendirmeniz mümkün olacak.

İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngiltere dil okulu fiyatları, tercih edeceğiniz programa ve eğitim süresine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu nedenle İngiltere dil okulları fiyatı ile alakalı en net bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Resimler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.