Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

SSLC Dil Okulu ya da Sprott Shaw Dil Okulu, Kanada’da hizmet veren oldukça saygın bir eğitim merkezidir. Kanada’da öğrencilerin dil eğitimi konusunda kaliteli bir seçim yapmalarını sağlayan SSLC; Toronto, Vancouver ve Victoria’da hizmet vermektedir. 1996 yılından bu yana dil okulu olarak faaliyetlerini sürdüren SSLC sayesinde interaktif bir öğrenme deneyimi yaşamak mümkündür. Öğrencilerin performanslarını öne çıkarma odaklı bir eğitim anlayışı bulunan okul sayesinde Kanada’da dil eğitimi almak oldukça avantajlı bir seçeneğe dönüşmektedir.

Kanada’nın saygın şirketlerinden bir tanesi olan CIBT Education ile bağlantılı olan SSLC Dil Okulu hem sınıf içinde hem de dışında etkileşimi fazlasıyla önemsemektedir. Bu nedenle de SSLC Dil Okulları ayrıcalıklarını tercih eden öğrenciler için akıcı ve özgüvenli konuşma becerileri kazanmak mümkündür.

SSLC Dil Okulları Programları

SSLC Dil Okulları sayesinde farklı programlardan yararlanarak dil eğitimi almanız mümkün. Okulun dil eğitimi konusunda sağladığı fırsatlar kadar yaş gruplarına uygun programlar sunması fazlasıyla avantajlıdır. Bu noktada okuma, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmek isteyen her yaştan öğrenci için SSLC Dil Okulları fazlasıyla ayrıcalıklıdır. Ayrıca sunulan programların İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Akademik İngilizce ve TOEFL – IELTS Hazırlığı gibi farklı seçenekler de dil eğitiminde çok büyük avantajlar getirmektedir.

SSLC Dil Okulu Fiyatları

Kanada’da dil okulu fiyatları okuldan okula çok ciddi farklılık göstermektedir. Bu nedenle de tercih ettiğiniz dil okulunu titiz bir şekilde belirlemek gerektiği unutulmamalıdır. Bu kapsamda SSLC Dil Okulu fiyatları programa ve program süresine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Siz de SSLC Dil Okulu fiyatları konusunda araştırmalar yapabilir ve size en uygun eğitim programını tercih edebilirsiniz. Bu sayede dil eğitimi almak çok daha avantajlı bir seçeneğe dönüşecektir.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.