Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

Quest Language Studies ya da Quest Dil Okulu, Kanada’da kaliteli dil eğitimi alabileceğiniz saygın eğitim kurumlarından bir tanesidir. 1997 yılında kurulan ve o tarihten bu yana kaliteli eğitim sunmayı amaçlayan Quest Dil Okulu çok sayıda öğrencinin eğitim ve iş hayatında başarılı olmasını destekler. İletişim ve aktif katılıma odaklanan eğitim anlayışı çerçevesinde başarılı bir eğitim stratejisine sahip olan Quest Dil Okulları sayesinde eğlenirken öğrenme yaklaşımı dikkat çekmektedir.

Modern sınıflarda ve alanında kendini kanıtlamış eğitmenler tarafından sunulan eğitimlerle Quest Dil Okulu Kanada’nın en önemli dil eğitim merkezlerinden bir tanesidir. Uluslararası öğrencilerin çok sık tercih ettiği okulu diğerlerinden ayıran yönü daha samimi bir ortamının bulunmasıdır.

Quest Dil Okulları Programları

Quest Dil Okulları, öğrencilerin dil eğitimi konusunda pek çok avantajı elde etmelerine olanak sağlar. Bu kapsamda Genel İngilizce, İş İngilizcesi ile TOEFL – IELTS Hazırlığı en çok dikkat çeken programlar olarak kabul edilmektedir. Ancak Quest Dil Okulları açısından en önemli seçeneklerden bir tanesi de Academic Pathway olarak bilinen programlardır. Bu programla birlikte öğrencilerin üniversite ya da College kabulü alması söz konusu olmaktadır. Kanada’da dil eğitimi görmek ya da üniversiteye uzanan yolda ilerlemek adına Quest Dil Okulları oldukça önemli bir alternatiftir.

Quest Dil Okulu Fiyatları

Kanada’da dil okulu hizmetlerinden yararlanmayı istediğinizde farklı programlardan bir tanesine başvurmanız mümkündür. Bu kapsamda tercih edeceğiniz Quest Dil Okulu’nun programlarını titiz bir şekilde ele almanız gerekir. Çünkü her programın kapsamı ve sunduğu çözümler aynı değildir. Size uygun programı ve program süresini belirleyerek Quest Dil Okulları ayrıcalıklarını değerlendirebilirsiniz.

Resimler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.