Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

1991 yılında kurulmuştur. Okulun genel merkezi İngiltere sınırları içerisinde bulunan Greenwich’tir. Greenwich’in yanı sıra Brighton ve Oxford’da şubeleri bulunan okul; İngiltere’de uygun bütçeli ve eğitim kalitesinin fazlasıyla ideal bir seviyede olduğu okullar arasında kabul görmektedir. Uluslararası öğrencilerin dil eğitimi görmek adına çok yoğun bir şekilde tercih ettiği Oxford International İngiltere Dil Okulu şubelerinin sunduğu kaliteli bir eğitim merkezi olarak değerlendirilmektedir. Bu bağlamda Londra, Greenwich ve Brighton şubelerinin her biri kendine has niteliklerle konforlu ve kaliteli bir deneyim elde etmeyi sağlamaktadır.

İngiltere’de dil eğitimi alırken kültürel çeşitliliğin fazla olduğu ve dil eğitim kalitesinin çok iyi seviyede olduğu bir okul tercih etmek mi istiyorsunuz? Bu durumda Oxford International İngiltere Dil Okulu sayesinde kariyerinizi planlamaya başlayabilirsiniz. Hem mesleki hem de akademik kariyer düşünenler için bu okul fazlasıyla dikkat çekicidir.

Oxford International İngiltere Dil Okulu Programları

İngiltere’de dil okulu ayrıcalıklarını değerlendirmek istediğinizde akla gelmesi gereken en önemli detaylardan bir tanesi de okulda sunulan programların çeşitliliğidir. Hangi programın sunulduğu ve sunulan programların içeriğini değerlendirerek kaliteli bir dil eğitimi almanız muhtemeldir. O halde aşağıda sıralanan dil eğitimi seçenekleri konusunda daha kaliteli bir sürece odaklanmaya başlamanızı öneriyoruz.

  • Genel İngilizce Kursları
  • İş İngilizcesi Kursları
  • Akademik İngilizce
  • Çocuklar için İngilizce Kursları
  • IELTS – TOEFL Sınav Kursları

İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngiltere dil okulları, fiyatları ve kalitesi bağlamında oldukça özel bir seçenektir. Ancak öğrencilerin eğitim kalitesi kadar önemsediği bir konu da İngiltere dil okulu fiyatları olacaktır. Siz de bu konuda en makul seçenekleri dikkate alarak eğitim serüveninizi başlatabilirsiniz.

Resimler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.