Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

LSI Dil Okulu, Kanada başta olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde hizmet veren kaliteli bir eğitim kurumu olarak kabul edilmektedir. Dil öğrenmek isteyen öğrenciler için pek çok fırsat sunan okulun gerek fiziki gerekse de eğitmen anlamında imkânları fazlasıyla iyidir.  Kanada’da çok uzun yıllardır dil eğitimi konusunda hizmetler sunan LSI Dil Okulları sayesinde dünyanın pek çok noktasından öğrenci dil öğrenmeyi başarır. Öğrenci merkezli eğitimleri ve interaktif öğrenme yaklaşımı LSI Dil Okulları konusunda en avantajlı çözümlerden bir tanesidir.

Ortalama 15 kişilik sınıflarda dil eğitiminin gerçekleştiği ve kültürel çeşitliliğin olduğu LSI Dil Okullarında İngilizce öğrenmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Yüz yüze eğitimin yanı sıra online eğitim seçeneklerine de olanak sağlayan LSI Dil Okullarında size en uygun alternatifi değerlendirebilirsiniz.

LSI Dil Okulları Programları

LSI Dil Okulları sayesinde dil öğrenme sürecinizi daha makul bir çerçevede sürdürmek mi istiyorsunuz? Bu durumda ne tür programlara başvurabileceğinizi öğrenerek eğitim almanız gerektiğine bir göz atmalısınız. LSI Dil Okulları; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL – IELTS Hazırlığı ve Akademik İngilizce gibi pek çok eğitim sunmaktadır. Ayrıca Kanada’da üniversite eğitimine geçiş imkânı sağlayan Academic Pathway eğitimi almak da mümkündür. Siz de bu eğitimlerden bir tanesini tercih ederek dil eğitimi deneyimine start verebilirsiniz. Her biri özenle hazırlanmış bu programlar sayesinde eğitim sürecini başarılı bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

LSI Dil Okulu Fiyatları

LSI Dil Okulları ile dil eğitimi serüvenine ilk adımı atmak istiyorsanız öncelikle eğitim alacağınız programı ve bu programı ne kadar süreyle tercih ettiğinizi değerlendirmelisiniz. Çünkü LSI Dil Okulları farklı programlarla eğitim imkânı sunmaktadır. Öte yandan dil eğitimi ile birlikte konaklama, yemek ve ulaşım gibi hizmetleri de tercih etmeniz LSI Dil Okulu fiyatları konusunda belirleyici olmaktadır.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.