Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

LSI Dil Okulları başta İngiltere olmak üzere dünyanın pek çok noktasında dil eğitimi almanıza olanak sağlayan bir kuruluştur. İngiltere’de bulunan şubelerinin yanı sıra Kanada, Yeni Zelanda ve Avustralya’da İngilizce dil eğitimi alarak mesleki ve akademik kariyerinizi daha başarılı noktalara taşıyabilirsiniz. Üstelik farklı dillerde eğitim almak da çeşitli partner okullar aracılığıyla mümkündür.

LSI İngiltere Dil Okulu, 1965 yılından bu yana dil eğitimleri konusunda başarılı bir profil çizmeyi başarmıştır. İnteraktif öğrenme anlayışı ve öğrenci merkezli eğitimler sayesinde öğrencilerin dil becerilerini geliştirmeleri çok kolaydır. Eğitim anlayışının başarı odaklı olması kadar modern anlamda yapılandırılmış sınıflar ve öğrencilerin daha samimi bir ortamda dersleri görüyor olmaları da oldukça değerlidir. Siz de kaliteli bir dil eğitimi almak adına LSI İngiltere Dil Okulu sayesinde avantajlarla dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

LSI İngiltere Dil Okulu Programları

LSI İngiltere Dil Okulu, İngiltere sınırları içerisinde kaliteli bir dil eğitimi almak isteyen hemen herkes için oldukça avantajlı bir alternatiftir. Eğitim kalitesinin çok iyi olması kadar öğrencilerin tercih edebileceği pek çok farklı programın bulunması LSI İngiltere Dil Okulları konusunda en başarılı seçeneklere ulaşmanızı sağlar. Aşağıda sıralanan programlar dahilinde siz de bu okulun kaliteli eğitimine kapı aralayabilirsiniz.

  • Genel İngilizce
  • Cambridge CELTS Kursları
  • Sınav Hazırlık Kursları
  • Üniversite Hazırlık Kursları
  • Akademik İngilizce
  • Kariyer için İngilizce Kursları
  • Kodlama ve Yoğun İngilizce Kursları

İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngiltere dil okulu fiyatları konusunda en makul seçeneklerle bütçenize uygun bir dil eğitimi almak tam size göre bir seçenek olacak. Bu kapsamda yapmanız gereken çok basit! Tercih edeceğiniz dil okulu, program ve eğitim süresini dikkate alarak en uygun fiyatlara ulaşmak!

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.