Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

LSI Dil Okulları, dünya genelinde faaliyet göstermektedir. Amerika’nın yanı sıra Yeni Zelanda, Avustralya, İngiltere ve Kanada’da İngilizce alanında faaliyet gösteren okul, konforlu ortamı ile öğrencilerin rahat bir şekilde dil eğitim almasını sağlıyor. Ücretsiz internet erişimli bilgisayar imkanları bulunmaktadır. Ayrıca LSI Amerika Dil Okulu, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda sınavlara hazırlık kursları da sunmaktadır. 1965 yılında kurulan LSI Amerika Dil Okulu’nun 7 ülkede 14 merkezi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra okulun eğitim verdiği öğrencilerin %98’i tarafından önerildiğini ifade edebiliriz.

Dünya çapında geniş bir okul ağına sahip olan LSI Dil Okulları, son teknoloji ile geliştirilmiş sınıflara sahiptir. Ayrıca okulda birden fazla dil öğrenme seçeneği de bulunmaktadır. Her yıl 100’den fazla ülkeden katılım sağlanan LSI Amerika Dil Okulu, dil okulu sektöründe lider kurumlardan bir tanesidir.

LSI Amerika Dil Okulu Katılım Şartları

LSI Amerika Dil Okulu’na katılım şartları şu şekildedir:

  • 18 yaşından büyük olmak.

Bu şartları sağlayan bireylerin LSI Dil Okulları’nda yabancı dil eğitimi alması mümkündür.

LSI Amerika Dil Okulu Programları

LSI Dil Okullarında farklı programlar bulunmaktadır. Öğrenciler bu programlar arasından kendileri için en uygun olana karar vererek başvurularını bu doğrultuda gerçekleştirebilirler. LSI Dil Okulları’nda sunulan programlar şu şekildedir:

  • Esnek İngilizce Kursları
  • ELTS, TOEFL, SAT, GMAT ve Cambridge gibi çeşitli İngilizce sınavları için hazırlık kursları
  • İş İngilizcesi kursları
  • Gençlere yönelik programlar: 12-17 yaş arasındaki öğrenciler için heyecan dolu bir yaz programı sunulmaktadır.

LSI Amerika Dil Okulu fiyatlarını öğrenmek ve okullar ile ilgili çok daha detaylı şekilde bilgi almak için hemen harekete geçebilirsiniz. Bu doğrultuda başvurunuzu da yapabilirsiniz.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.