Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

Avustralya’nın önde gelen dil okullarından biri olan Lexis, iş hayatının bulunduğu bir merkezde yer almaktadır. 2018 yılından bu yana eğitim veren Lexis Avustralya Dil Okulu; Brisbane, Byron Bay, The Sunshine Coast, Noosa, Perth’te bulunmaktadır. 60 dakikalık ders süreleri bulunan Lexis Dil Okulu Sydney merkezlidir.

Okulda 12 adet sınıf bulunmaktadır. Toplam öğrenci kapasitesi 250 kişidir. Öğrencilere birçok imkan sunan Lexis Avustralya Dil Okulu’nun içerisinde sosyal alanlar ve kütüphane yer almaktadır. Şehir merkezinde yer alması nedeni ile konaklama ve ulaşım noktasında herhangi bir sorun yaratmayan okul, alanında uzman öğretmenler ile hizmet vermektedir. Bunların yanı sıra okul kapsamında 16 hafta ve üzeri kayıt yaptırırsanız çalışma izni konusunda da destek olunmaktadır.

Lexis Avustralya Dil Okulu Programları

Lexis Avustralya Dil Okulu’nda farklı dil programları bulunmaktadır. Söz konusu programlar dahiliden bireylerin kendi ihtiyaçlarına göre en iyi desteği almaları mümkündür. Bunun için öncelikle hangi dil kursunun ve programının sizin için uygun olduğuna karar verdikten sonra söz konusu dil programı ile ilgili çok daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Bahsedilen dil programları genel olarak aşağıdaki gibidir:

  • Akademik Yaz Programı
  • Cambridge Hazırlık
  • Genel İngilizce
  • IELTS Hazırlık Birebir Dersler
  • İngilizce + Sörf
  • Tıbbi İngilizce

Lexis Avustralya Dil Okulu Fiyatları

Yabancı dil eğitimi konusunda yıllardır hizmet veren ve bu alanda tecrübeli olan dil okulu, sizler için de kusursuz bir şekilde eğitim vermektedir. Lexis Avustralya Dil Okulu fiyatları programlara göre değişkenlik gösterdiği için öncelikle programa karar vermelisiniz. Bu sayede programların fiyatlarını öğrenebilir ve şartların uyması durumunda kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Resimler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.