Kaplan International Dil Okulu Toronto

Kaplan International Dil Okulu New York

Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

Kaplan International Dil Okulu, kökleri 1938 yılına uzanan oldukça önemli bir eğitim merkezidir. Stanley Kaplan tarafından kurulan ve sonrasında dünyanın farklı noktalarında dil eğitimi imkânı sunan okul, Kanada’da kaliteli eğitim imkânlarına ulaşmanızı sağlar. Her yıl on binlerce öğrencinin dil eğitimi almak için tercih ettiği Kaplan International Dil Okulu sizin için de dil öğrenmenin anahtarı olabilir.

Kanada’nın Toronto ve Vancouver şehirlerinde dil eğitimi almanıza olanak tanıyan okul farklı programları ve yüksek seviyedeki eğitmen kalitesi sayesinde tercih edilmektedir. Köklü bir eğitim kurumu olması nedeniyle dil eğitiminde kendine has metotlar ve eğitim kaynaklarında en iyi alternatiflerle öğrencilerin dil eğitim süreçlerini kolaylaştırmaktadır. Kanada’da çok tercih edilen bir eğitim kurumu olması açısından sizin de tercihiniz Kaplan International Dil Okulları olmalı!

Kaplan International Dil Okulları Programları

Kanada’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin hemen hepsi için Kaplan International ideal bir seçenek olarak dikkatleri çekmektedir. Siz de Kanada’nın en iyi dil okulları arasındaki bu eğitim kurumunu seçmek istiyorsanız sizi bekleyen fırsatlar ve programların neler olabileceğini değerlendirmelisiniz. Bu kapsamda Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce ile TOEFL – IELTS Hazırlığı gibi pek çok programa dahil olabilirsiniz.

Kaplan International Dil Okulları bünyesindeki programların her biri öğrenci odaklıdır. Bu nedenle de öğrencinin dil eğitimi süresince kapsamlı bir eğitim alması söz konusu olmaktadır.

Kaplan Dil Okulu Fiyatları

Kanada’da dil eğitimi almak isteyen bir öğrenci olarak tercihinizi Kaplan Dil Okulları ile en iyi seviyeye taşımayı mı istiyorsunuz? Bu durumda seçeceğiniz eğitim programına ve program süresine bağlı olarak dil okulu fiyatları ortaya çıkacaktır. Her dil okulunun kendi fiyatları ayrı olduğundan Kaplan International için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.