Kaplan International Dil Okulu Dublin

Kaplan International Dil Okulu New York

Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

Kaplan Dublin Dil Okulu, Liffey Nehri’ni gören Temple Bar bölgesinde bulunan bir dil kursudur. İrlanda’nın en önde gelen dil okulları arasında yer alan Kaplan Dublin Dil Okulu, bireylerin İngilizce dil becerilerini geliştirebilmek adına akademik ve profesyonel seçenekler sunmaktadır.  Temel seviyeden ileri seviyeye kadar farklı seviyelerde kurslar mevcuttur. Bunlar için oluşturulan özel sınıflar yer almaktadır.

Kaplan Dublin Dil Okulu, şehir merkezinde yer alması nedeni ile hemen her yere son derece yakındır. Bunun yanı sıra öğrenci yurduna da yakın bir konumda yer almaktadır. Ayrıca okul, öğrencilerin sosyalleşmesi adına çeşitli turistik yerlere düzenli bir şekilde geziler düzenlemektedir. Okulun en önemli özelliklerinden bir tanesi de haftada 2 gün konuşma etütleri düzenlemesidir.

Kaplan Dublin Dil Okulu Programları

Kaplan Dublin Dil Okulu, eğitimin yanı sıra sosyalliğe büyük önem gösteren bir okuldur. Bu nedenle ücretli ve ücretsiz birçok turistik tur düzenlemektedir. Bunun yanı sıra spor yarışmaları, çeşitli partiler ve grup oyunları da Kaplan Dublin Dil Okulu’nun ön plana çıkan özellikleri arasında yer almaktadır. Bu dil okullarının sahip olduğu programlardan genel olarak aşağıdaki gibi bahsedebiliriz:

  • Akademik İngilizce kursu
  • Cambridge Sınavı
  • Genel İngilizce kursu
  • IELTS Hazırlık kursu
  • İş İngilizcesi
  • Tatil İngilizcesi
  • Work and study
  • Yoğun İngilizce kursu

Kaplan Dublin Dil Okulu Fiyatları

40 yılı aşkın bir süredir hizmet veren ve bu profesyonel bir eğitim anlayışına sahip olan Kaplan Dublin Dil Okulu’nda sizde profesyonel bir eğitim görebilirsiniz. Bu okulun fiyatları tercih edilen programlara göre değişkenlik göstermektedir. Söz konusu fiyatlar ile ilgili bilgi alabilir ve sizin için en uygun programı tercih ederek dil alanında eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.