Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

Kaplan İngiltere Dil Okulu, 75 yılı aşkın süredir İngiltere’de dil eğitimi veren bir merkez olarak dikkat çekmektedir. Bu yönüyle Kaplan Dil Okulları köklü bir geçmişe sahip saygın dil okulları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. 100’ü aşkın ülkeden binlerce öğrencinin her yıl eğitim almak ve dil öğrenmek için Kaplan International’ı seçmektedir. Üstelik okulun sadece prestijli oluşu değil aynı zamanda fiziki anlamda modern ve eğitmen kalitesi kapsamında kaliteli olduğu da unutulmamalıdır.

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrencilerin Kaplan İngiltere Dil Okulu’nda eğitim almaları kültürel bir etkileşimi de sağlamaktadır. Dil becerilerini kolayca geliştirebilen öğrenciler aynı zamanda interaktif bir eğitim ortamının da parçası olabilmektedir. Bu nedenle Türkiye’den İngiltere’ye giden öğrencilerin ilk birkaç seçeneği arasında Kaplan International vardır.

Kaplan İngiltere Dil Okulu Programları

Kaplan International Dil Okulu’nda eğitim görmek isteyen bir öğrenci olarak dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan bir tanesi sunulan programlardır. Çünkü dil eğitimi kapsamında alabileceğiniz hizmetler fazlasıyla çeşitlilik göstermektedir. İşte Kaplan İngiltere Dil Okulu ile sizi bekleyen eğitim programları!

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Akademik İngilizce
  • Sınav Hazırlık Kursu

Alacağınız dil eğitimi konusunda farklı alternatiflere göre en doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Dil Öğrenme süreçlerini kolaylaştıracak bir yaklaşım için tercih etmeniz gereken sadece Kaplan İngiltere Dil Okulu ile alakalı hangi hizmeti satın alacağınıza karar vermek olacaktır.

İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngiltere dil okulu fiyatları seçilen programa bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu nedenle de hem program türü hem program süresi hem de konaklama gibi ekstra hizmetler değerlendirilmelidir. Böylelikle sonuç daha kaliteli ve sürdürülebilir olacaktır. Bizimle iletişime geçerek size en uygun hizmetlerden faydalanabileceğiniz unutmamalısınız.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.