Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

İrlanda’da yabancı dil eğitimi görmek istiyorsanız ISI Dublin Dil Okulu profesyonel bir tercih olabilir. Bu noktada İngilizce hedeflerinize en iyi şekilde ulaşmak adına ISI Dublin Dil Okulu’nu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 2001 yılında kurulan ve o günden beri profesyonel bir şekilde dil eğitimi veren ISI Dublin Dil Okulu, şehir merkezinde yer alması nedeni ile öğrencilerin sosyalleşmesine de olanak tanımaktadır.

Modern sınıfları ve bireysel çalışma odalarının bulunduğu okulda, kütüphanede bulunmaktadır. Okul; ücretsiz bir şekilde Temple Bar, Dublin, Dalkey, Howth ve şehir parklarına turlar düzenlemektedir. Bu sayede öğrencilerin sosyalleşmesi için destek olunur. Ayrıca iş, İrlanda tarih ve kültürü ve müzik kulüplerine de katılım sağlanabilmektedir.

ISI Dublin Dil Okulu Programları

ISI Dublin Dil Okulu genellikle 12 kişilik sınıflarda eğitim sunmaktadır. Bu noktada öğrencilerin ihtiyaçlarına ve öğretmenlerin uzmanlık alanlarına göre İngilizce eğitim programları sunulmaktadır. Bu programlar ile bireylerin hedefledikleri İngilizce seviyelerine ulaşmaları sağlanmaktadır. ISI Dublin Dil Okulu programları genel olarak şu şekildedir:

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Sınav Hazırlık Programları
  • Akademik Dönem / Yıl
  • ILETS Hazırlık
  • Junior Kursu

ISI Dublin Dil Okulu Fiyatları

ISI Dublin Dil Okulu, farklı bütçelere uygun dil programlarına sahiptir. Bu noktada söz konusu programlar özelinde bir fiyat alınması gerekmektedir. İrlanda dil okulu fiyatlarına bakıldığında çeşitli indirimleri ve kampanyaları ile ISI Dublin Dil Okulu’nun dikkat çekici bir yerde olduğundan bahsedebiliriz. Bu noktada size uygun programa karar verdikten sonra ISI Dublin Dil Okulu fiyatları ile ilgili araştırma yapmanız çok daha doğru olacaktır.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.