Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

ISE Dublin Dil Okulu, İrlanda’nın öne çıkan, modern teknolojiler ile donatılmış, profesyonel bir dil okuludur. Bu noktada İngilizce konusunda kendini geliştirmek isteyen kişilerin yoğun ilgi gösterdiği ISE Dublin Dil Okulu, geniş program alternatifleri ile de ilgi çekmektedir. 1997 yılında İngilizce eğitim vermeye başlayan dil okulunun İrlanda’da iki şubesi bulunmaktadır. Bunlar Dublin ve Waterford’da yer almaktadır.

ACELS tarafından tanınmış olan ve marketing English in Ireland üyeliği bulunan ISE Dil Okulu ile İngilizce alanındaki hedeflerinize en iyi şekilde ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. Okul bünyesinde okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinin gelişmesini sağlamak adına küçük sınıflar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra öğrencilerin gelişimlerine göre haftalık eğitim direktörü ile istişare gerçekleştirilmektedir. Ayrıca okul sosyalleşmeye büyük bir önem gösterdiği için yerel, kültürel ve tarihi çeşitli geziler düzenlenmektedir.

ISE Dublin Dil Okulu Programları

İngilizce eğitim konusunda uzman ve deneyimli öğretmenler ile eğitim sunan ISE Dublin Dil Okulu’na ayrıca deneyimli akademisyenlerde destek vermektedir. Okulda her türlü ihtiyacınızı karşılamak adına imkanlar bulunmakta olup öğrencilere en iyi şekilde destek olunduğundan bahsedebiliriz. Bu noktada ISE Dublin Dil Okulu programları şu şekildedir:

  • Genel İngilizce Kursu
  • Yoğun İngilizce Kursu
  • Uzun Dönem İngilizce Programları
  • İş İngilizcesi
  • IELTS Sınavı Hazırlık Kursu
  • Profesyoneller için İngilizce
  • Birebir İngilizce

ISE Dublin Dil Okulu Fiyatları

International School of English (ISE) Dil Okulu, uygun fiyatları ile ön plana çıkan bir dil okuludur. Bunun yanı sıra İrlanda’nın anadilinin İngilizce olması bu okulun ve İrlanda’nın dil eğitimi konusunda ön plana çıkmasını sağlıyor. ISE 25 haftalık paketleri ile ön plana çıkmakta olup 25 haftalık eğitimin yanı sıra öğrencilere çalışma imkanı da sunulmaktadır.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.