Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

ILSC Dil Okulu Kanada’da hizmet veren ve 1991 yılında kurulan bir eğitim merkezidir. Kanada dışında 2 ülkede daha şubeleri bulunan dil okulunun merkezi Kanada’da bulunmaktadır. 100’den fazla ülkeden 150 bini aşkın öğrencinin eğitim aldığı ILSC Dil Okulu, öğrencilerine verdiği değer sayesinde Kanada’nın en iyileri arasında yer almaktadır. Müfredatı hazırlarken öğrencilerin eğlenirken öğrenmelerini hedefleyen bir yaklaşım benimsemektedir. Dil Öğrenme sürecini özgür bir şekilde planlamayı amaçlar.

ILSC Dil Okulları çatısı altında 130’dan fazla dil programı sayesinde dil öğrenme deneyimi çok özel bir noktaya ulaşır. Dil programlarının çeşitliliği öğrenciler için arzu edilen her çözüme ulaşmayı kolaylaştırır. Üstelik ILSC’de farklı kültürlerden öğrencilerin bulunması kültürler arası etkileşimi de arttıracak bir detaydır. Fiziki imkânları ve öğrencilere verilen değerin yanında eğitmen kalitesi de çok iyi olan ILSC Dil Okulları sayesinde dil öğrenmek çok ayrıcalıklı bir çözüme dönüşmektedir.

ILSC Dil Okulları Programları

Kanada’nın en saygın dil okulları arasında bulunan ILSC Dil Okulları, farklı programlar sayesinde öğrencilerin dil öğrenme maceralarını desteklemektedir. Buna ek olarak öğrencilerin sosyal anlamda katılımcılığını da arttırmayı arzu etmektedir. Genel İngilizce, Akademik İngilizce ve IELTS – TOEFL Hazırlığı gibi hizmetlerden faydalanmanız mümkündür. Bunun yanı sıra sosyalleşmeyi de destekleyen aşağıdaki programlarla Kanada’ya alışmanız kolaylaşmaktadır.

  • ABD Vizesi Olanlara New York ve Seattle Turu
  • Bisikletle Şehir Turu
  • Plaj Voleybolu
  • Rocky Dağları Gezisi
  • Zumba ve Yoga Aktiviteleri

ILSC Dil Okulu Fiyatları

Kanada’da bulunan diğer pek çok dil okulu gibi ILSC Dil Okulları da fiyatlar noktasında araştırılmaktadır. Eğitim programının kapsamı, süreci ve konaklama gibi ekstra hizmetler fiyatları belirlemektedir. Bu nedenle alacağınız hizmeti belirledikten sonra ILSC Dil Okulu fiyatları ile ilgili değerlendirmeler yapmalısınız.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.