Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

ILAC Dil Okulları, 1999 yılında Kanada’nın Toronto ve Vancouver şehirlerinde hizmet vermeye başlamış bir eğitim kurumudur. Çeyrek asra yaklaşan eğitim deneyimi sayesinde öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını karşılayan ILAC, Kanada’nın en çok tercih edilen eğitim kurumlarından bir tanesidir. Dil eğitimi alanında almış olduğu ödüllerin yanı sıra farklı dil eğitim paketleri sayesinde de kaliteyi öne çıkaracak çözümler sağlar. Kanada’da eğitim imkânlarıyla öne çıkan okulun bulunduğu şehirlerin de ilgi çekici olması pek çok öğrencinin ILAC Dil Okulları tercihinde bulunmasını sağlar.

ILAC Dil Okulları, eğitim kalitesini daima daha iyi seviyelere taşımayı amaçlarken öğrencilerin de farklı taleplerine cevap vermeyi arzu eder. Genel İngilizce, TOEFL ve IELTS Hazırlıkları, İş İngilizcesi gibi pek çok dil programıyla öğrencilere hizmet sunar. Eğitim kalitesinin yanı sıra öğrencilerin sosyalleşmesi ve farklı kültürler tanıması açısından da tercihlerde ilk sırayı yer alır.

ILAC Dil Okulları ve Sosyal Etkinlikler

Öğrencilerin Kanada’ya uyum sağlamaları açısından dil eğitimine ek olarak pek çok program gerçekleştiren ILAC Dil Okulları aşağıda sıralanan etkinliklerle öğrencilerine Kanada’da harika bir deneyim sunar. İşte Kanada’da dil eğitimi alırken ILAC ayrıcalıklarıyla sahip olabileceğiniz fırsatlar!

  • ABD Vizesi Olanlara New York Turu
  • Okul Partisi
  • Ottowa Turu
  • Panoramik Şehir Turları
  • Tekne Turları
  • Toronto Hayvanat Bahçesi

ILAC Dil Okulu Fiyatları

Kanada’da dil eğitimi almak istediğinizde tercih edeceğiniz eğitim kurumlarından bir tanesi olan ILAC Dil Okulu farklı programlar sunmaktadır. Dil eğitimi konusunda süre, program kapsamı ve konaklama gibi değişkenlere bağlı olarak ücretlerde farklılıklar ortaya çıkmaktadır. Süre ve program kapsamı konusunda tercihlerinizi belirleyerek ILAC Dil Okulu kaydı yaptırmadan önce fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.