Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

International House Melbourne Dil Okulu olarak da bilinen IH, Avustralya’daki en prestijli dil okulları arasında yer almaktadır. Öğrencilerin ihtiyaçlarına göre bir eğitim programı düzenleyen IH Melbourne Dil Okulu, farklı kurs seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Ferah, kullanışlı ve modern sınıflarda az öğrenci ile dersler verilmektedir.

IH Melbourne Dil Okulu, şehir merkezinde bulunması nedeni ile son derece yoğun ilgi görmektedir. Her yere yakın mesafede yer alan okul, 350 kişilik kapasiteye sahiptir. Okulda 17 sınıf bulunmakta ve her sınıfın mevcudu 12 kişidir. Okulun öğrenci alt yaş sınırı ise 16’dır. Okulda Elementary ve Advances dil seviyeleri arasında kurslar sunulmaktadır. IH Melbourne Dil Okulu’nun diğer dil okullarından ayrışan en temel özelliği işe iş bulma seminerlerinin düzenlenmesidir.

IH Melbourne Dil Okulu Programları

Sahip olduğu farklı İngilizce kursları ve dil programları ile dikkat çeken IH Melbourne Dil Okulu, modern donanımı ile eğitim vermektedir. Bunun yanı sıra sosyal imkanlar da sunan dil okulunda aile yanında konaklama, öğrenci rezidansları ve otel olarak 3 şekilde konaklama seçeneği bulunmaktadır. IH Melbourne Dil Okulu programları genel olarak şu şekildedir:

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • IELTS hazırlık kursları
  • Cambdridge hazırlık kursu
  • Yaz kursları
  • Çocuk programları

IH Melbourne Dil Okulu Fiyatları

Yabancı dile her alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle İngilizce dil kursları yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Siz de alanında uzman bir okulda dil eğitimi görmek istiyorsanız IH Melbourne Dil Okulu’nu tercih edebilirsiniz. Okulun fiyatları tercih edeceğiniz programa göre değişkenlik göstermektedir. Aracı kurumlar ile iletişime geçerek IH Melbourne Dil Okulu’nun fiyatları ve programları ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.