Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

EP İngiltere Dil Okulu ya da English Path Dil Okulu, dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin ihtiyaçlarına kaliteli bir şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuş bir eğitim merkezidir. Birleşik Krallık sınırları içerisinde hem en prestijli hem de en kaliteli dil okulları arasında yer almaktadır. Global Education Group’un bir parçası olması nedeniyle de öğrencilerin unutamayacakları bir eğitim serüvenine kapı aralamaları söz konusu olmaktadır.

İngiltere’de kozmopolit bir kültürün içerisinde dil eğitimi alarak kaliteli bir serüvene kapı aralamak mümkündür. Üstelik dil eğitimi konusunda öğrenci merkezli ve interaktif bir yaklaşımın mevcudiyeti de öğrenciler için fazlasıyla avantajlı bir ortamın gündeme gelmesine katkı sağlamaktadır. Londra’da sembol olmuş Wembley Stadyumu’nun yanında bulunan English Path Grenford Kampüsü’nde eğitim görmek her öğrenci için fazlasıyla değerli bir deneyim olacaktır. Üniversite benzeri bir kampüste dil eğitimi almanın ayrıcalıklarını yaşarken aynı zamanda farklı eğitim seçeneklerini de değerlendirme şansına sahip olabileceksiniz.

EP İngiltere Dil Okulu Programları

EP İngiltere Dil Okulu ayrıcalıkları ile siz de dil eğitimi ile alakalı profesyonel bir bakış açısı benimsemeyi mi istiyorsunuz? Bu durumda dikkat etmeniz gereken seçeceğiniz programın sizi maksimum manada tatmin edecek bir alternatif olmasıdır. Peki, EP Dil Okulu size hangi programları vadetmektedir? İşte seçebileceğiniz programlar!

  • Genel İngilizce Kursları
  • Yoğun İngilizce Kursları
  • İş İngilizcesi
  • Akademik İngilizce

İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen bir öğrenci olarak hem program seçenekleri hem de fiyatlarla alakalı titiz değerlendirmeler yapmak mı istiyorsunuz? O halde İngiltere dil okulu fiyatları değerlendirmesi yaparken dil okullarının sunduğu programlar, eğitim süresi ve kalitesini titizlikle ele almalısınız. Böylelikle size en uygun dil okulu fiyatlarına ulaşabileceksiniz.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.