Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

English Language Institute (ELI) Dil Okulu, İrlanda’da İngilizce eğitimi veren ve önde gelen profesyonel kurumlardan bir tanesidir. Eğitim anlayışı ve sunulan program ile kaliteli bir şekilde eğitim veren ELI Dublin Dil Okulu, 2021 yılında Avrupa’daki En İyi İngilizce Dil Okulları arasında aday olarak gösterilen bir okuldur. ELI, günümüzde İrlanda’da 3 farklı merkezde faaliyet göstermektedir. Modern sınıfları bulunan okul, merkezi bir konumda yer alması nedeni ile yoğun ilgi görmektedir. Ayrıca okul, online eğitim de vermektedir.

ELI Dil Okulu, öğrencilere 3 farklı konaklama imkanı sunmaktadır. Bunlardan ilki aile yanı konaklamadır. Diğer seçenekler ise öğrenci rezidansları ile öğrenci evleridir. 20 kişilik dersliklerin bulunduğu okulda öğrenci salonu ve oyun alanı da bulunmaktadır.

ELI Dublin Dil Okulu Programları

Havaalanı transferi, öğrenci destek birimi, konaklama hizmeti, oryantasyon ve sosyal aktiviteler, iş bulma aktiviteleri, göçmenlik ve vize desteği gibi çeşitli olanakları bulunan okul farklı dil programlarına sahiptir. Siz de bu dil programları arasından sizin için en uygun olanı ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayanı seçerek İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. ELI Dublin Dil Okulu’nda bulunan programlar genel olarak şu şekildedir:

  • Genel İngilizce
  • Lise Programları
  • Sınav Hazırlık
  • Work&Study (Akademik Yıl)
  • Yaz Kampları

ELI Dublin Dil Okulu Fiyatları

ELI Dublin Dil Okulu fiyatları, uygun olması nedeni ile talep görebilmektedir. Yıl içerisinde uygulanan çeşitli indirim ve kampanyalar bu okulun fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Bunun yanı sıra alacağınız ders saati, program gibi unsurlarda ELI Dublin Dil Okulu fiyatlarını belirleyen unsurlar arasındadır. Siz de tercih edeceğiniz programı belirleyerek söz konusu programın fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.