Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

EC Dil Okulu, 1905 yılından beri dil eğitimi konusunda hizmet veren çok köklü bir eğitim merkezidir. Çok uzun yıllar İngiltere’de eğitim veren EC Dil Okulları 1991 yılından itibaren Kanada’da dil eğitimi konusunda hizmet sunmaya başlamıştır. Dil eğitiminde en çok tercih edilen uluslararası kurumlardan biri olmasının yanında çok sayıda öğrencinin eğitim ve kariyer macerasında önemli bir yer edinmektedir. Kanada’da Toronto, Vancouver ve Montreal’de şubeleri bulunan dil okulu İngiltere, ABD, Malta ve Güney Afrika’da da hizmet vermektedir.

Öğrencilerin katıldığı programlardan çok yüksek memnuniyet oranlarıyla ayrıldıkları EC Dil Okulu bu özelliği sayesinde her yıl binlerce öğrencinin tercih ettiği bir okuldur. Dünyanın farklı noktalarından gelen öğrenciler kozmopolit bir öğrenci yapısının oluşmasına da neden olmaktadır.

EC Dil Okulları Programları

EC Dil Okulları ile dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için pek çok fırsattan söz etmek mümkündür. Öğrencilerin dil eğitimi noktasında ihtiyaç duydukları bütün çözümlere ulaşabildikleri düşünüldüğünde EC Dil Okulları fazlasıyla avantajlı bir seçenek olarak değerlendirilmektedir. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce ve IELTS – TOEFL Hazırlığı gibi pek çok seçenek arasından bir tercihte bulunmanız mümkün. Bu kapsamda dil öğrenme arzunuzu kaliteli bir hizmetle karşılamayı başarabilirsiniz.

Dil eğitimi konusunda başarılı işlere imza atan EC Dil Okulu öğrencilerin sosyalleşebilecekleri bir eğitim seçeneği de sunmaktadır. Bu çerçevede dil eğitiminin daha kaliteli bir şekilde tamamlanması söz konusu olmaktadır.

EC Dil Okulu Fiyatları

Kanada’nın en kaliteli dil okulları arasında bulunan EC Dil Okulu fiyatları çok merak edilen bir eğitim kurumudur. Okulun sunduğu eğitim programları kapsamında öğrencilerin bütün ihtiyaçlarına cevap verdiği bilinmektedir. Ancak dil okulu fiyatları konusunda en önemli husus seçilen programın kapsamı ve süresi olmaktadır.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.