Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

İrlanda’nın en popüler ve prestijli dil okullarından bir tanesi olan EC Dublin Dil Okulu, şehir merkezinde konumlanmıştır. 8 farklı ülkede eğitim veren bir kurum olan EC Dil Okulları, İrlanda’da şubesi ile özellikle Türk öğrenciler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Sınıfları ortalama 12 öğrenciden oluşan okulun toplam kontenjanı 135 kişidir. Modern sınıfları bulunan EC Dil Okulu, ayrıca öğrencilere özel bireysel çalışma odalarına sahiptir. Bunun yanı sıra okulun içerisinde kütüphane bulunması da büyük avantajlar arasında yer almaktadır.

Sosyalleşme önem veren EC Dil Okulları, çeşitli turistik geziler, eğlence geceleri, spor günleri, oyun geceleri, film geceleri tai chi ve yoga grupları, kolej ve üniversite ziyaretleri, karaoke ve açık mikrofon geceleri, şehir dışı gezileri düzenlemektedir. Bu sayede EC Dil Okulu’nu tercih eden öğrencilerin sosyalleşerek kendilerini çok daha iyi hissetmeleri mümkün olmaktadır.

EC Dil Okulu Programları

Okullarda bulunan farklı dil kursu programları farklı ihtiyaçlara hitap etmeyi sağlamaktadır. Bu noktada EC Dil Okulları, farklı kurs programlarına sahiptir. Bu programlar sayesinde öğrencilerin kendi dil kariyeri hedeflerine daha kolay ve sağlam bir şekilde ulaşmaları sağlanmaktadır. EC Dil Okulu programları aşağıdaki gibidir:

  • Cambridge hazırlık kursu
  • Genel İngilizce
  • IELTS sınavına hazırlık kursu
  • Lisans Diploma Programları
  • Part time yüksek lisans programları
  • Yüksek Lisans Diploma programlar

EC Dil Okulu Fiyatları

Ebeveynlerin ve öğrencilerin araştırdığı önemi noktalardan bir tanesi fiyat konusudur. İrlanda’nın en önemli okullarından biri olan EC Dil Okulu fiyatlarını etkileyen çeşitli unsurlar vardır. Özellikle programlar özelinde fiyat belirlendiği için net bir şekilde bilgi vermek mümkün değildir. Bu noktada size en uygun programı öğrenerek bu programın fiyatları ve paket içeriği ile ilgili bilgi almanız çok daha doğru olacaktır.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.