Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

EC İngiltere Dil Okulu, dünyanın farklı noktalarında şubeleri bulunan dil okullarından bir tanesidir. 1991 yılından bu yana İngiltere’de dil okulu eğitimi veren EC İngiltere Dil Okulu; zengin programları ve interaktif öğrenme çözümleri sayesinde beklentileri karşılayacak bir deneyim sunar. Bu bağlamda dil okulu, 140 farklı ülkeden 50 bine yakın öğrencinin tercih ettiği bir okul olarak kabul görmektedir. Dil öğrenme konusunda İngiltere’nin en ideal kurumlarından olan EC Dil Okulu; fiziki anlamda kaliteli sınıfları ve her biri alanında uzman eğitmenleri sayesinde pek çok programla öğrencilerin dil becerilerini geliştirmeye odaklanmaktadır.

İngiltere sınırlarında 6 şubesi bulunan EC İngiltere Dil Okulu; Amerika’da 7, Kanada’da 3, İrlanda, Malta ve Güney Afrika’da 1 şubesiyle geniş bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Her yıl güncellenen müfredat ve öğrenme stratejileri sayesinde EC İngiltere Dil Okulu oldukça avantajlı bir seçenek olarak kabul görmektedir.

EC İngiltere Dil Okulu Programları

İngiltere’de dil okulları arasında tercih edeceğiniz EC Dil Okulu, farklı programlar sunuyor olması sayesinde dikkatleri çeker. Bu kapsamda dil okulunun sadece kaliteli eğitim değil eğitimde sunduğu çeşitlilik de fazlasıyla değerlidir. İşte EC Dil Okulu programları!

  • Genel İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL, TOEIc Hazırlık Kursları

Eğitim konusunda öğrenci merkezli yaklaşımı benimseyen EC İngiltere Dil Okulu, programları zaman zaman değiştirebilmektedir. Bu kapsamda İngiltere Dil Okulları ile ilgili nihai kararınızı vermeden önce bizimle iletişime geçmeniz gerektiğini öneriyoruz.

İngiltere Dil Okulu Fiyatları

EC İngiltere Dil Okulu ile dil öğrenme hayali mi kuruyorsunuz? Seçeceğiniz programa ve programın süresine bağlı olarak dil okulu fiyatları belirlenmektedir. Bu nedenle fiyatları değerlendirerek size en uygun seçeneklerin neler olduğunu dikkate almalısınız.

Resimler

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.