Genel Bilgi

Sınıf Mevcudu
Okul Kapasitesi

Açıklama

EC Amerika Dil Okulu ile ana diliniz gibi yabancı dil konuşmak ister misiniz? Hem sosyal hayatınızda hem de iş hayatınızda  yabancı dillere ihtiyaç duyuyorsanız EC Amerika Dil Okulu, sizin için mükemmel bir tercihtir. Amerika’nın 7 farklı yerinde şubesi bulunan EC Dil Okulu; eğitim kadrosu, zengin program alternatifleri, küçük sınıfları ve devamlı güncellenen müfredatları ile 1991 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra yurt dışında tercih edilecek en profesyonel dil okulları arasında bulunan EC; konaklama departmanı, öğretmenleri ve personelleri ile dikkat çekiyor.

Yüksek kalite standartlarını benimseyen EC Amerika Dil Okulu, 140 ülkede 45.000’den fazla öğrencinin yabancı dil hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmuştur. 18 farklı kurumda akreditasyona sahip olan EC Amerika Dil Okulu, geniş İngilizce programları ile de dikkat çekmektedir. Ayrıca online eğitim sistemine sahip olan okulda 30+yaş öğrenciler için farklı kampüsler bulunmaktadır.

EC Amerika Dil Okulu Katılım Şartları

Her dil okuluna girişte olduğu gibi EC Amerika Dil Okulu’na katılmak için de bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bunlar genel olarak şu şekildedir:

  • 18 yaşından büyük olmak.

Bu şartları sağlayarak EC Amerika Dil Okulu’nda yabancı dil eğitimi alabilirsiniz.

EC Amerika Dil Okulu Programları

EC Amerika Dil Okulu’nda bulunan programları şu şekildedir:

  • Genel İngilizce Kursu
  • Yoğun İngilizce Kursu
  • Akademik İngilizce
  • IELTS, Cambridge ESOL, TOEFL, TOEIC hazırlık kursları

Tüm lokasyonlarında öğrencilere pratik temelli İngilizce kursu sunan EC Amerika Dil Okulu ile siz de hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuşma dersleri, workshoplar ve telaffuz merkezlerinden de faydalanabilirsiniz.

Resimler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Video

Harita

Diğer Okullar

İletişim Formu

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.