ILAC International College

ILAC College, Kanada’nın Toronto ve Vancouver şehirlerinde yer almaktadır. En merkezi yerlerinden biri olduğundan siz sevgili öğrenciler tarafından en çok tercih edilen şehirler olmuştur.

ILAC College Toronto bulunduğu konum sebebiyle merkezi, güvenli ve eğlence benim işim, eğlence olmazsa olmaz diyenlerin göz bebeğidir. Vancouver ise; finans bölgesinde konumlanmıştır. Ben dünyanın en yaşanılası güzel şehirlerinden birinde yaşamak istiyorum istiyorsan senin için tek adres Vancouver olacaktır.

Bana şehirlerden bahsettin biraz tamam da nedir bu ILAC College’ta okumanın ayrıcalığı birazda ondan bahset diyorsan tam olarak konunun orasına geldik hadi okumaya devam et.

Co-op programları İngilizce bilgisine sahip olan lisans ya da ön lisans mezunlarının tercih edebileceği çalışma izinli programlardır. Bu programların bu kadar popüler olmasının sebebi ne diye soracak olursan eğitim süresi boyunca part time haftada 20 saat çalışma izninin olmasıdır. Çalışma izninin olması Kanada için bulunmaz nimettir. Çünkü dil eğitimi alırken çalışabilmek maalesef pek olanaklı değildir. Sadece bu kadarla da kalmıyor.

Eğitim kısmını tamamlayıp Co-op tarafına geçtiğinizde full time yani haftada 40 saat çalışma izniniz oluyor. Bu kadar bu programları övdünüz birazda programlardan ve fiyatlarından da bahseder misin dediğinizi duyar gibiyim, haklısınız da. O zaman sıkı durun aşağıdaki linki tıklayın ve programların keyfini çıkarın.

https://ilacinternationalcollege.com/co-op-programs/

Peki benim dil yeterliliğim yok ne yapacağım, bu güzel programdan yararlanamayacak mıyım? dediğinizi duyar gibiyim. Bu kısım senin için hadi okumaya devam et. ILAC sadece bir kolej değil aynı zamanda bir dil okulu ve Kanada’nın en iyi dil okullarından biri.

Burada şimdi dil okulundan bahsetmeyeceğim onun için ILAC Dil Okulu yazısını okuyabilirsin. Dil yeterliliğin yoksa öncelikle ILAC’tan dil eğitimi alabilirsin. Öncesinde dil yeterliliğini öğrenmek için okulun gönderdiği yeterlilik sınavını çözersin. Bu sınavın sonucuna göre seviyene göre bir sınıfa yerleştirilir ve dil eğitimi tamamlarsın.

Bu eğitimi tamamladıktan sonra da hiçbir şey yapmana gerek olmadan Co-op programına başlarsın. Dil yeterliliğim var benim diyorsan da okul senden IELTS sonucunu ister. Yok ben IELTS falan uğraşamam bunun başka yolu yok mu diyorsan ILAC bunu da düşünmüş. Ben sana bir link gönderirim benim yeterlilik sınavıma girersin, baktık sınavdan başarılı oldun bir de üstüne Skype görüşmesi yapar konuşmana bakarım. İkisi de tamamsa okul kabulün hazır şimdi sırada vize var.

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.