Toronto School of Management

toronto school of management

Toronto School of Management, Kanada’da bulunan ve kariyer odaklı eğitim fırsatlarından faydalanmaya olanak tanıyan bir eğitim merkezidir. Öğrencilerin iş yaşamına adaptasyonunu sağlarken aynı zamanda mesleki bilgi birikimlerinin de artmasına katkı sağlar. Ontario ve Toronto’da şubeleri bulunan okulun sektörel bağlantıları sayesinde öğrencilere geniş iş fırsatları tanıdığından da söz etmek gerekmektedir. Mülakat garantileri ve eğitim standartlarında sunduğu kalite odaklı çözümler sayesinde Toronto School of Management oldukça dikkat çekici bir eğitim merkezidir. Bu çerçevede Kanada’da sertifika ve diploma programları tercih etmek isteyenler için ideal bir seçenektir.

Toronto School of Management Kabul Şartları

Kanada’nın Toronto şehrinde bulunan bu okula kabul almak isteyen öğrencilerin aşağıdaki şartları sağlamaları fazlasıyla önemlidir. Bu kapsamda eğitim imkânlarından yararlanmanız muhtemel olacaktır.

  • IELTS 5,5
  • Lise Diploması
  • 18 yaşının tamamlanmış olması

Yukarıdaki şartlar Toronto School of Management için genel kabul şartlarıdır. Bu şartların yanında bazı programlar için ekstra kabul şartlarından da bahsetmek gerekir. Bu nedenle de okula başvuru yapmadan önce programların talep ettiği ekstra koşulları ele almanız gerektiğini bilmelisiniz.

Toronto School of Management Programları

Toronto’nun en saygın okullarından bir tanesi olan Toronto School of Management sunduğu programlar çerçevesinde öne çıkmaktadır. Siz de aşağıdaki programlardan bir tanesini tercih ederek Toronto School of Management ayrıcalıklarından faydalanmaya başlamalısınız.

  • İşletme Yönetimi
  • Konaklama ve Turizm Hizmetleri
  • Bilgi Teknolojileri
  • Muhasebe
  • Hukuki Çalışmalar

Tüm bu programlardan size uygun olanı seçerek kaliteli bir eğitim serüvenine adım atabilirsiniz. Bu sayede kariyerinizde başarılı bir tercihte bulunmanın ayrıcalıklarını elde edebilirsiniz.

Kanada’da Eğitim ve Program Ücretleri

Kanada’da eğitim ve program ücretleri öğrencilerin en çok merak ettiği konular arasında kabul edilmektedir. Bu kapsamda önemli olan tercih edilen program ve bu programda alınacak olan hizmetlerin neler olacağıdır. Kanada’da eğitim hakkında bütün merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galeri

Video

Sizi Arayalım