Greystone College Avustralya, uzun yıllardır kaliteli eğitim yaklaşımı ile hizmet veren çok önemli bir merkezdir. Sertifika ve Diploma Programları konusunda dünyanın en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer alır. Üstelik Avustralya’da VET adı verilen Mesleki Eğitim ve Öğretim programları kapsamında hemen her öğrenci açısından fazlasıyla ayrıcalıklı bir seçenek olarak dikkat çekmektedir. Aşamalı programların birleştirilmesi çerçevesinde öğrencilerin ilgi alanlarına yönelik oldukça başarılı bir eğitim sağlar.

Avustralya’da paket programlar kapsamında 2 ile 5 yıl süreli eğitimler veren Greystone College sadece eğitim fırsatlarıyla dikkatleri çekmez. Aynı zamanda burada yaşama ve çalışma imkânlarının da ayrıcalıklarını yakalamanıza olanak sağlar. Nitelikli personel yetiştirme konusunda oldukça ideal bir eğitim merkezi olarak tercih edilmektedir. Adelaide, Brisbane, Melbourne ve Sdney şehirlerinde eğitim fırsatlarını öne çıkarır. Siz de hem eğitim hem iş hem de yaşam fırsatları için tercihinizi Greystone College Avustralya’dan kullanabilirsiniz.

Greystone College Avustralya Kabul Şartları Nelerdir?

Avustralya’nın en önemli eğitim merkezlerinden bir tanesi olan Greystone College, program kabulü konusunda da oldukça titiz bir merkezdir. Bu bağlamda öğrencilerin yaş, eğitim seviyeleri ve İngilizce becerilerine bağlı olarak en doğru eğitime ulaşmaları sağlanmaktadır. Aşağıda Greystone College Avustralya’ya kabul için gerekli koşullar sıralanmıştır.

  • 18 yaşı tamamlamak,
  • Lise ve eş değer bir okuldan mezun olmak,
  • İngilizce yeterliliğin olması.

Yukarıdaki şartları sağlayan öğrenciler mesleki anlamda başarılı olabilecekleri bir programa katılarak sorunsuz eğitim ayrıcalıklarına ulaşabilmektedir.

Greystone College Avustralya’da Hangi Bölümler Var?

Avustralya’nın en önemli eğitim merkezlerinden biri olan Greystone College’da tercih edebileceğiniz pek çok program var.

  • İşletme
  • Pazarlama
  • Pazarlama ve İletişim
  • Girişimcilik ve İşletme

Yukarıdaki alanlarda hem sertifika hem de diploma programları ile kariyetinize yön verebilirsiniz.

Galeri

Video

Sizi Arayalım