Greystone College Co-Op Sertifika Programları

Greystone College

Greystone College, Kanada’da 2002 yılında kurulan ve sertifika programları ile öğrencilere kariyer planlaması imkânı sunan bir eğitim merkezidir. Mesleki eğitim konusunda oldukça başarılı olan bu okul Toronto ve Vancouver’da bulunan şubelerinin yanı sıra Hindistan’ın Yeni Delhi kentinde de eğitim imkânı tanımaktadır. Kurulduğu günden bu yana 5000’i aşkın öğrenci mezun eden Greystone College, dünya standartlarında eğitim sunmaktadır. Program sayısının fazla olması ve öğrencilere kariyer planlaması konusunda vadedilen kaliteli eğitim sayesinde Greystone College oldukça avantajlı bir seçenektir. Siz de Kanada’da eğitim almak isteyen bir öğrenci olarak bu okulu tercih edebilir ve kaliteli programlara katılabilirsiniz.

Greystone College Kabul Şartları

Kanada’nın saygın okullarından biri olan Greystone’da öğrenci olmak adına aşağıdaki şartları karşılamanız gerekmektedir. Bu çerçevede sertifika programına başlayabilirsiniz.

  • Lise ya da Lisans Diploması
  • IELTS ya da TOEFL Sınav Skoru
  • Okuldan alınacak İngilizce yeterlilik skoru.

Şartları sağlayan öğrencilerin eğitim için başvuru süreçlerini tamamlamaları ve Kanada’da kaliteli eğitim fırsatlarını değerlendirmeleri gerekir. Bu da ancak doğru bir sertifika programı seçimiyle olacaktır.

Greystone College Programları

Greystone College’da eğitim almak isteyen öğrenciler için başvuru yapılabilecek pek çok program vardır. Her biri Kanada çapında çok özel olan bu programlar şunlardır;

  • İşletme Yönetimi
  • Konaklama Hizmetleri
  • Mütercim Tercümanlık
  • Dijital Pazarlama

Program seçiminizi yaptıktan sonra kabul şartları ve ücretleri de değerlendirerek süreci başlatabilirsiniz. Bu kapsamda Kanada’da eğitim ayrıcalıklarından yararlanmanız mümkün olacaktır.

Kanada’da Eğitim ve Program Ücretleri

Dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biri olan Kanada’da eğitim almak istediğinizde hem eğitim kalitesi hem de ücretleri titiz bir şekilde ele almalısınız. Programlara göre değişen ücretlerde program süresi, konaklama ve okul kalitesi büyük rol oynamaktadır. Kanada’da eğitim konusunda en doğru kararı bizimle iletişime geçerek verebilirsiniz.

Galeri

Video

Sizi Arayalım