Cornerstone International Community College

cornerstone international community college

Cornerstone International Community College, Kanada’da 1980 yılından bu yana kaliteli eğitim imkânı sunan bir eğitim merkezidir. Öğrencilerin fazlasıyla memnun olduğu okul sertifika programları sayesinde öğrencilerin kariyerlerine hızlı bir şekilde uyum sağlamalarını sağlar. Vancouver ve British Columbia şehirlerinde kampüsleri bulunan okulun sadece eğitim hizmetleri sunmadığını da ifade etmek gerekir. Bu kapsamda Cornerstone International College tercihinde bulunan öğrencilere havalimanı karşılama, konaklama, sigorta, sosyal ve kültürel aktivite imkânı da vaat edilmektedir. Tüm bu özellikleriyle okul Kanada’nın en iyileri arasında yer almaktadır.

Cornerstone International College Kabul Şartları

Kanada’nın en iyi okullarından birinde eğitim görmek istiyorsanız öncelikle kabul şartları konusunda sizi nelerin beklediğini değerlendirmelisiniz. Bu kapsamda başvuracağınız programı da değerlendirerek şu şartları sağlamalısınız.

  • Lise Diploması
  • IELTS ya da TOEFL Skoru
  • Okuldan alınacak İngilizce yeterlilik skoru.

Yukarıdaki koşullar genel olarak talep edilenler olsa da bazı programlarda ekstra koşullardan söz etmek mümkündür. Bu nedenle de başvuru öncesinde bütün detayları titiz bir şekilde değerlendirmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Cornerstone International Community College Programları

Cornerstone International Community College’da eğitim almak isteyen bir öğrenciyseniz başvurabileceğiniz pek çok program var. Aşağıda sıralanan programları bir inceleyerek yapacağınız tercih hakkında nihai kararı verebilirsiniz.

  • Web ve Mobil Uygulama Geliştirme
  • Ağ ve Sistem Çözümleri
  • Dijital Pazarlama
  • Konaklama Hizmetleri
  • Uluslararası İşletme Yönetimi
  • Müşteri İlişkileri Uzmanlığı

Tüm bu programlar öğrencileri kariyerlerine hazırlamak adına sunulmaktadır. Eğitimlerin pratik ve teorik anlamda kalitesi sayesinde mesleki anlamda başarılı olmak kaçınılmazdır.

Kanada’da Eğitim ve Program Ücretleri

Kanada’da eğitim görmek isteyen bir öğrenci olarak mutlaka dikkat etmeniz gereken detaylardan bir tanesi de eğitim ücretleridir. Cornerstone International Community College’da sunulan programların her biri farklı bir deneyim vadetmektedir. Bu nedenle de program ücretleri farklılık gösterir. Buna ek olarak konaklama ve diğer yaşam giderleri de Kanada’da eğitim ücretleri konusunda önemlidir.

Galeri

Video

Sizi Arayalım