Neden İrlanda’da Dil Eğitimi Almalıyım?

İrlanda dil eğitimi almak isteyen öğrenciler arasında oldukça popülerdir. Gerek doğası, gerek gelişmiş ulaşımı, iş bulma olanaklarının fazlalığı, anadilinin İngilizce olması sebebiyle fazlasıyla tercih edilmektedir. İrlanda’da dil eğitimi almanın faydalarından bazıları şu şekilde sıralanabilir.

   Kaliteli Eğitim

İrlanda’daki dil okulları uluslararası kurumlar tarafından akredite edilmiştir ve oldukça kaliteli bir eğitim sunmaktadırlar. Sınıf mevcudunun az olması sayesinde öğrencilerin eğitimi ve gelişimi ile yakından ilgilenilmektedir. Deneyimli öğretmenler, modern ve teknolojik sınıflar sayesinde öğrenciler kaliteli bir eğitimi alacaklardır.

  Kültürel Deneyim

İrlanda oldukça tarihi ve kültürel bir yapıya sahiptir. İrlanda kültürü gereği oldukça misafirperver ve hoşgörülüdürler. Yapı olarak Türklere benzerler. Bu nedenle İrlanda’da sosyal ilişkilerinizde zorluk yaşamazsınız. Aynı zamanda birçok ulustan insanla tanışma ve kültürlerini öğrenme fırsatı yakalarsınız.

    İş Fırsatları

İrlanda’da 25 hafta ve üzeri dil eğitimi aldığınız takdirde haftada 20 saat çalışma izniniz olacaktır. Tatil zamanları olan 15 Haziran – 15 Eylül ve 15 Aralık 15 Ocak tarihleri aralığında öğrenciler tam zamanlı yani haftada 40 saat çalışabilmektedirler. Böylelikle öğrenciler yaşam masraflarını karşılama şansı bulurlar. İrlanda’da birçok önemli şirket bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Google ve Facebook’tur. Öğrenciler bu önemli firmalarda da çalışma fırsatı elde edebilirler.

İletişime Geç. Ya da sadece Merhaba deyin!
Danışmanlığa mı ihtiyacınız var? Hemen başvurun.