Berlitz Dil Okulu

Berlitz Dil Okulu, köklü geçmişi ve Türk öğrenci bulunmamasıyla dikkat çeken bir eğitim kurumudur. Manchester’ın merkezinde bulunan okul, öğrencilere İngilizce pratiği yapma ve günlük hayatta dil becerilerini geliştirme fırsatı sunar. Ayrıca, sakin ve kalabalıktan uzak bir şehir deneyimi yaşama imkanı tanır.

Okul, modern ve teknolojik bir binada, eğitime uygun geniş bir alanda konumlanmıştır. Toplam 12 sınıf ve 500 öğrenci kapasitesiyle öğrencilere ideal bir öğrenme ortamı sağlar. Sınıfların maksimum 15 kişilik olması, iletişim odaklı derslerde etkileşimi arttırır. Berlitz Dil Okulu, A1’den C1’e kadar toplam 6 dil seviyesinde eğitim sunmaktadır. Kendi müfredatı sayesinde öğrencilere yüksek kalitede dil eğitimi sağlar. Ayrıca, 6 haftada bir yapılan kur atlama sınavları, öğrencilerin seviyelerini belirli aralıklarla test edip gelişimlerini kanıtlamalarına olanak tanır.

Okul, Manchester’da eğitim gören öğrencilere yurt konaklama seçeneği de sunmaktadır. Uygunluğa göre birkaç yurt seçeneği arasından tercih yapabilirsiniz. Yurtlar genellikle okula 20 dakika yürüme mesafesinde yer alırken, tramvay ve otobüs gibi ulaşım seçenekleri de düşünülebilir. Ayrıca, aile yanı ve öğrenci yurdı seçenekleri de mevcuttur, ancak kontenjan sorunu yaşanabilmektedir. Berlitz Dil Okulu, öğrencilere sadece dil eğitimi değil, aynı zamanda konforlu bir eğitim deneyimi sunmayı hedefler.

Berlitz Dil Okulu Manchester Fiyat Bilgisi

Yüksek eğitim standartları ve köklü geçmişiyle dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için öncelikli tercih Berlitz’tir. Berlitz, sunduğu esnek dil eğitimi programları ile öğrencilere farklı kurs süreleri, konaklama seçenekleri ve program seçenekleri sunmaktadır. Eğitim ücretleri, kurs süresi, konaklama tercihleri ve seçilen program türüne göre değişiklik göstermektedir. Bu bilgilere ulaşmak için uzman danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Berlitz Dil Okulu’nun sunduğu programlardan size en uygun olanı seçtikten sonra, eğitim ücretleri ve detayları hakkında bilgi alabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Berlitz Dil Okulu, vadettiği yüksek kalitede eğitim sürecine hızla başlamanıza olanak tanır. Size en uygun olan programa karar verdikten sonra, uzman danışmanlarımız size gerekli bilgileri sunarak başvuru sürecinizi yönlendirecek ve İngiltere’de dil eğitimi hayalinize sizi bir adım daha yaklaştıracaktır.

Berlitz Dil Okulu Programları

Berlitz Dil Okulu, öğrencilere öğrenci rehberlik desteği, sosyal aktiviteler, konaklama yardımı, oryantasyon süreci ve havaalanı transferi gibi birçok konuda destek sunarak, program seçenekleriyle ihtiyacınıza uygun bir eğitim sunmayı amaçlamaktadır. Size en uygun olan programı seçerek, İngilizce becerilerinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Berlitz Dil Okulu’nun program seçenekleri şu şekildedir:

-Genel İngilizce

-Yoğun İngilizce Programı

-Akademik İngilizce

-IELTS Hazırlık Kursu

-İş İngilizcesi

Çocuklar İçin Online İngilizce Programı

-Yetişkinlere Özel Online İngilizce Programı

-Kreş Programı

Kreş Programı

Okulumuz, 6 ay-5 yaş arası çocuklar için bir kreş hizmeti sunmaktadır. Eğitim alan ebeveynler, çocuklarını güvenle kreşe bırakarak eğitimlerine odaklanabilirler. Okulumuz, öğrencilerine sadece eğitim değil, aynı zamanda tüm ihtiyaçlarına hitap eden bir ortam sunmasıyla tercih edilmektedir. Kreş programımız haftalık sadece 150 GBP karşılığında hizmet vermektedir, bu da öğrencilerin bütçelerine katkı sağlamaktadır. Kreş programından faydalanmak isteyen öğrencilerin, konaklamalarını okul dışında kendilerinin sağlamaları gerekmektedir. Bu sayede öğrencilere kişisel tercihleri doğrultusunda konaklama tercihi imkanı sunulmaktadır.