Berlitz Dil Okulu Dublin

1900 yılında kurulan Berlitz Dil Okulu, Dublin şehrinin merkezinde dil öğrenmek isteyen herkese profesyönel bir eğitim sağlayan köklü bir dil okuludur. Son derece modern dizayn edilmiş sınıfları, deneyimli eğitmenleri zengin program seçeneğiyle öğrencilerine yüksek kalitede bir eğitim sunmaktadır. Dublin’in merkezinde bulunması ve öğrencilerin mükemmel bir İrlanda deneyimi edinmesi için sağladığı sosyal aktiviteler Berlitz Dil Okulu’nun tercih edilmesinin bir diğer sebebidir. Maksimum sınıf mevcudu 15’tir böylece ferah bir öğrenim alanı bulunurken aynı zamanda Berlitz öğrencilerin ihtiyaç duyduğu alanlarda rehberlik sağlamaktadır. Genel İngilizce, İş ingilizcesi ve Sınava Hazırlık programları ile ihtiyacınız olan dil eğitimini en yararlı şekilde sağlamayı hedefler.

Öğrenci memnuniyetini ön planda tutan Berlitz Dil Okulu, dil eğitimi sürecinde B1 seviyesine ulaşan öğrencilerine ücretsiz barista kursu fırsatı sunmaktadır, bu hizmet öğrenciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmaktadır. Konaklama opsiyonları arasında sadece yurt seçeneği bulunmaktadır.

Öğrenciler, B1 seviyesine ulaştıklarında hafta içi bir gün okul tatili yapabilir ve ders programının düzenlenmesi sonrasında haftada 4 gün okula devam etme hakkına sahip olabilirler. Berlitz Dil Okulu, Dublin’in merkezinde iki ayrı binada toplam 23 sınıf ile geniş bir eğitim ortamı sunarak, 1000’in üzerinde öğrenci kapasitesiyle öğrencilere ferah bir öğrenme deneyimi sunmaktadır. Okulda A1-C2 olmak üzere toplam 6 dil seviyesi bulunmaktadır ve öğrencilerin seviyelerini belirlemek amacıyla 6 haftada bir kur atlama sınavları düzenlenmektedir.

Berlitz Dublin öğrencilerine, en iyi öğrenme deneyimini ve çeşitli eğitim stratejileri vaad etmektedir. Berlitz’de eğitim gördüğünüz süre boyunca maksimum ilerleme kaydetmenizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlamayı amaç edinmiş bir dil okuludur.

Berlitz Dil Okulu Programları

Öğrenci rehberlik desteği, sosyal aktiviteler, konaklama desteği, oryantasyon süreci ve havaalanı transferi gibi çeşitli konularda öğrenciye destek sağlayan Berlitz Dil Okulu, program seçenekleriyle ihtiyacınıza uygun türde bir eğitim sağlamayı hedefliyor. Size en uygun olan programı seçebilir bu sayede İngilizcenizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Berlitz Dil Okulu programları aşağıdaki gibidir:

-Genel İngilizce

-İş İngilizcesi

-Part-Time İngilizce Kursu

-Yoğun İngilizce

-Üniversiteye Geçiş Programları

-Kişiselleştirilmiş IELTS Kursu

-Ebeveyn ve Çocuk Programları

-Eğitimcilere Özel Kurslar

-Spor ve Kültür Bazlı İngilizce

-Grup Dersleri

Kişiye Özel Dersler

Berlitz Dublin Dil Okulu Fiyat Bilgileri

Berlitz Dil Okulu bir asrı aşkın köklü geçmişi ile öğrencilerine uzun yıllardır eğitim sağlamaktadır. Siz de profesyönel bir şekilde dil eğitimi alabilir ve muhteşem bir İrlanda deneyimi elde edebilirsiniz. Berlitz Dil Okulu fiyatları ise programdan programa değişiklik göstermektedir. Size en uygun programı seçip bilgi alabilir ve eğitiminize istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.